kajda

Jak často vyzvedává česká pošta z poštovní schránky dopisy?

Nejlepší odpověď
anonym

Na každé schránce jsou uvedeny intervaly včetně víkendů. Takže různě, od několikrát denně na frekventovaných místech až po 1×/den na periferiích a vesničkách.
Kromě toho podobné otázky už tu byly, zase je asi někdo línej anebo neumí číst – ať už na schránkách nebo zdejší pravidla.

Další odpovědi
Drap

Jak kterou schránku, na schránkách to bývá uvedeno. Minimálně jednou za den, v každý pracovní den.

hanulka11

u nás 2× denně odváží dopisy, když přivezou poštu ráno a odpoledne do Benešova …kde se třídí dál …jistě na schránkách je to napsané všimni si …o víkendech se u nás schránky nevybírají