Jak často vynášíte odpadky do kontejneru nebo popelnice ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Většinou 2× denně,,náš pejsek je nenechavec, takže preventivně když dovařím oběd a pak večer než jdu spát.

Další odpovědi
baghira

Podle potřeby.

fcoop

Jóó – já ti to prozradím,a ty to budeš dělat taky tak.

fablen

často, aby měli bezdomovci co přebírat

bolak

Čekám tak dlouho jak jen to jde, a někdy i déle.
A jednou jsem dokonce přistihl odpadky jak se jdou vyhodit sami. To už bylo asi moc dlouho, zřejmě se z nich stihly vyvinout nižší organismy.

anonym

Jak píše baghira, pokaždé jinak, podle toho, kdy je koš plný.

anonym

Pokud se jedná o zbytky od potravin(měj na mysli slupky,kosti atd.)každý den.Jinak podle zaplnění boxu na další odpadky.