Georgo2010

Jak často vyměňujete, resp. kupujete nové, matrace na postel?

Odpovědi
WeeBear

Nevím, jaké návyky máte Vy, že se tak ptáte, ale my kupovali nové matrace vždy zároveň s novou postelí..

Ing.internet

Máme matrace staré 25 let a už se na nich nedá spát. Budeme pořizovat nové. Záleří na kvalitě matrace. Ty zdravotní vydrží třeba i 5 let a neproleží se. Záleží však na kvalitě!