Zlatý

Jak často vás bolí hlava?

Otázka spíše pro ženskou část odpovědí, ale klidně můžou odpovídat i muži. Jak často vás ženy bolí hlava a určitě víte kdy myslím?
Pro mužskou část je otázka položená takto: Jak často bolí hlava vaši drahou polovičku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

můj intimní život sice nula nula nic, ale přesto přispěju: narazil jsem na zajímavou studii, která velmi logicky dokazuje, že ženská migréna pochází právě z potlačování sexuálních pudů. Kdyby si bejvaly daly říct, čekalo by je v tomto směru ohromné uvolnění a migréna by byla tatam. Teorie mnohokrát potvrzená.

Další odpovědi:

Stříbrný

Hlava? Tak jednou za půlroku, po porodu o něco častěji, a není to nic příjemného. To, co máte namysli se mi ale nestává. Nemám zapotřebí si to vymýšlet, navíc nejsem dost dobrá herečka. Osobně mi stačí ty opravdové bolesti hlavy, jsem pak úplně vyřízená.

Bronzový

Mě bolí hlava při zhoršování počasí. Jakmile je sluníčko a mě začne bolet hlava, tak vím, že bude pršet, padat kroupy či bouřka. Opačně to není.
A při sexu? Nikdy. Já na rovinu řeknu manželovi, že nechci. Nemám potřebu se vymlouvat a lhát. Ostatně to ani neumím.

Bronzový

Me nikdy, obcas boli hlava partnera ;-)

Stříbrný

Bolesti hlavy jsou dány i vlivem špatného prostředí,neblahých stravovacích navyků ap.
Ovšem ,je -li pravda,že podstatný vliv na to má sex,tak lidé s menší apetencí(chutí)na sex ,těm by hlava asi rovnou upadla.

Zlatý

mě tak jednou do měsíce

Bronzový

No,tak já ještě když jsem byla se svým bývalým,tak mě bolela hlava každý den asi rok,a pak když jsem ho odkopla,tak světe div se,už mě hlava nebolí,zajímavé že??? ;-D

A když odpovím jinak,tak hlava mě bolí když za den vypiju málo tekutin,podle toho poznám že se mám pořádně napít.

Bronzový

Tak mě naštěstí moc často ne a když,tak někdy od krční páteře.Např.po věšení záclon a tak.Ale kocovinu asi zažil alespon jednou každý-TAK TO JE HRŮŮŮZA:(.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.