Avatar uživatele
bolak

Jak často vám padá počítač?

Už se vám někdy stalo že ste měli rozpracovanej dokument, nebo email – rychlá odpověď, nebo i odpověď tady na poradně, kterou jste psali čtvrt hodiny a spadnul prohlížeč, nebo vás navštívila modrá smrt?
Doplňuji:
Ok, tak koukám že jsou na tom někteří z vás podobně :) Doporučil bych vám tenhle program, kdo byste chtěli > http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/monitorin­g/keysnitch/

Ukládátá to automaticky veškerý stisknutý klávesy do textového souboru, takže pokud vám spadne prohlížeč nebo dokonce systém ve chvíli kdy máte něco rozepsáno, tak to neztratíte, dá se to kdykoliv najít tam kam si to uložíte.

Hodí se to taky v případě že vám vypadnou doma pojistky, nebo třeba i tady, když máte rozepsanou odpověď a „někdo“ mezitím smaže otázku, tak až se otázka vrátí zpátky, abyste to nemuseli psát celý znova. Akorát bacha na to, pokud nemáte počítač sami pro sebe a leze vám na něj i někdo cizí, tak aby vám tam nešmíroval a nevytáhnul z toho důležitý hesla, proto pokud tam budete někoho pouštět, tak soubor proto jistotu vždycky předtím smažte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, johana 56, briketka10, anonym před 4098 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

Jo spadl mi ze stolu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Padá to denně, kor v zimě když to klouže

Doplňuji:
Tohle se mi nestava davam si na PC pozor …pravidelna udrzba …pouzivani dobreho softu a obcasnou kontrolou viru a dalsich smejdu se tomu da dost dobre predchazet…taky je fajn hlidat teploty ty taky napovi ze je neco spatne …

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
radce

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

Nepadá. Comp nevypínám, pouze hibernuji. Občas začne být znatelně pomalejší, stačí restart a jede se dál…
(Win XP…)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

Od té doby, co jsem ho poladil, cca 8 let, už jsem BSOD ani jiný pád neviděl. Jednou mi vytuhl, protože se pokazil větrák na grafice a ona se uvařila, po výměně GK jel dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

aramah- jé, tak to musíš mít křivej stůl =))) radši si to rychle oprav..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Padá to málokdy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mikynka

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

Doplňuji:
asi dvakrát (takže jednou za rok) se kousnul a musel jsem ho restartovat, jinak vždy pomůže ctrl+alt+delete :)

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Padá to málokdy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

radce: mě už běží nepřetržitě od léta, ani nemusíme zapínat topení jak je tu krásně teploučko

letošní účet za elektřinu 15 tauznd

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

No já to radši na peníze nepřevádím, pokud přijde nedoplatek za elektro, dobrovolně ho platím sám celý 🙂 PC mi žere 65–90W podle momentální zátěže.

před 4098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
radce

Bolak: Jo, no, ale ja mam notese, furt u sebe, toho na presuny radsi umrtvuju…

před 4098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Pro začátek řekni, proč se ptáš :) Normálně s tím problém nemám, ale minule se mi seknul dvakrát za sebou a pak zas dobrý. Tak to jsem koukala, jestli není třináctého, ale ne sedmého bylo :)
Ale říkám si, že to mám už nějaké zašvihané, chtělo by to vyčistit.

před 4098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

:DDDDDDDDDD

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek