bolak

Jak často vám padá počítač?

Už se vám někdy stalo že ste měli rozpracovanej dokument, nebo email – rychlá odpověď, nebo i odpověď tady na poradně, kterou jste psali čtvrt hodiny a spadnul prohlížeč, nebo vás navštívila modrá smrt?
Doplňuji:
Ok, tak koukám že jsou na tom někteří z vás podobně :) Doporučil bych vám tenhle program, kdo byste chtěli > http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/monitorin­g/keysnitch/

Ukládátá to automaticky veškerý stisknutý klávesy do textového souboru, takže pokud vám spadne prohlížeč nebo dokonce systém ve chvíli kdy máte něco rozepsáno, tak to neztratíte, dá se to kdykoliv najít tam kam si to uložíte.

Hodí se to taky v případě že vám vypadnou doma pojistky, nebo třeba i tady, když máte rozepsanou odpověď a „někdo“ mezitím smaže otázku, tak až se otázka vrátí zpátky, abyste to nemuseli psát celý znova. Akorát bacha na to, pokud nemáte počítač sami pro sebe a leze vám na něj i někdo cizí, tak aby vám tam nešmíroval a nevytáhnul z toho důležitý hesla, proto pokud tam budete někoho pouštět, tak soubor proto jistotu vždycky předtím smažte.

Nejlepší odpověď
aramah

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

Jo spadl mi ze stolu 🙂

Další odpovědi
badisko

Padá to denně, kor v zimě když to klouže

Doplňuji:
Tohle se mi nestava davam si na PC pozor …pravidelna udrzba …pouzivani dobreho softu a obcasnou kontrolou viru a dalsich smejdu se tomu da dost dobre predchazet…taky je fajn hlidat teploty ty taky napovi ze je neco spatne …

radce

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

Nepadá. Comp nevypínám, pouze hibernuji. Občas začne být znatelně pomalejší, stačí restart a jede se dál…
(Win XP…)

cochee

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

Od té doby, co jsem ho poladil, cca 8 let, už jsem BSOD ani jiný pád neviděl. Jednou mi vytuhl, protože se pokazil větrák na grafice a ona se uvařila, po výměně GK jel dál.

Lenča59

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

aramah- jé, tak to musíš mít křivej stůl =))) radši si to rychle oprav..

Poklička

Padá to málokdy

Mikynka

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

huxa

Jiná odpověď (pro lidi co jsou schopni mít vlastní názory)

Doplňuji:
asi dvakrát (takže jednou za rok) se kousnul a musel jsem ho restartovat, jinak vždy pomůže ctrl+alt+delete :)

honza19hk

Padá to málokdy

bolak

radce: mě už běží nepřetržitě od léta, ani nemusíme zapínat topení jak je tu krásně teploučko

letošní účet za elektřinu 15 tauznd

cochee

No já to radši na peníze nepřevádím, pokud přijde nedoplatek za elektro, dobrovolně ho platím sám celý 🙂 PC mi žere 65–90W podle momentální zátěže.

radce

Bolak: Jo, no, ale ja mam notese, furt u sebe, toho na presuny radsi umrtvuju…

manon

Pro začátek řekni, proč se ptáš :) Normálně s tím problém nemám, ale minule se mi seknul dvakrát za sebou a pak zas dobrý. Tak to jsem koukala, jestli není třináctého, ale ne sedmého bylo :)
Ale říkám si, že to mám už nějaké zašvihané, chtělo by to vyčistit.

aramah

:DDDDDDDDDD