Zlatý

jak často u vás doma zaklepe obchodní prodejce (dealer)

Navazuji na otázku http://www.odpovedi.cz/…

u nás zaklepe 2 až 3 krát týdně. Skoro vždy zbudí manžela po noční. Ten je z toho už nepříčetný, a musím uznat, že i nám by se takový zákaz líbil.
Doplňuji:
Očko, to máš pravdu. Ti jsou taky pořádně otravní.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bydlím tak,že nedojdou a navíc mám psí obludárium.Občas někdo otravuje telefonicky,letáky a počítačem,ale takové útoky zdatně odrážím...:D

Další odpovědi:

Teď už klepat může kdokoliv. Všechny budu posílat do Chrastavy.
zzzzz, teď ještě nevím, co dělat s těmi otrapy, co volají na mobil, píšou maily a podobně.
Mobilní operátoři jsou taky taková banda zlodějů. Se zvýhodněnými tarify otravují nejméně co 3 měsíce a každý zvýhodněný tarif je jenom o dalším placení.
S těmi dealery to v Turnově není problém. Dvakrát během půl roku mi u dveří zazvonil farmář, co rozvážel brambory, vejce, jablka. To jsem si docela ráda koupila. Jinak nic.

Zlatý

Nikdy, mám dva psy

Zlatý

u nás ještě nikdy nezaklepal ani nezazvonil...možná tuší, že bych je hnala:D:D:D

Bronzový

U nás také nezvoní, možná je to lokalitou (okraj okresního města).

Jinak byl jsem na pohovoru u firmy EMTC a ta dělá přesně toto na zakázku pro jiné firmy. Je to děs a to chování některý prodejců? Skutečně jsem neměěl slov.

Bylo mi řečeno krapet něco jiného, takže když jsem viděl jak to funguje - jel jsem během pár minut domů :)

Bojovat proti nim jednoduše, ptát se na jména a třeba si chtít pořídit i fotku. Prodejce pak uteče a časem budou mít respekt, tyhle věci házet anonymně na portály, které toto řeší.

U telefonů je to podobně, podezřelá čísla můžete nalézt nebo přidat zde: http://www.tellows.cz/

Zlatý

Domů nechodí, ale telefonátů mám už plný zuby. Vždy je krátce odbydu a pokládám tel.

Bronzový

Chodím domů až navečer a to většinou nikdo už nepřijde. Když přijdou dříve, manžel hned zavírá dveře, že nemá zájem. A pokud má noční a spí odpoledne, tak máme zvonek upravený na vypínání + špunty do uší (panelák) a nikdo se proto nedozvoní, jinak by se ani nevyspal.

Bronzový

Méně často než jehovisti, ti mě už několikrát vzbudili po noční, většinou jsou to nějaké korpulentní dámy, které nemají povědomí o tom že existují lidé, kteří potřebují spát i ve dne. Jsou velice otravní, mají např. obšancované celé náměstí, chytají a otravují lidi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.