zzzzz

jak často u vás doma zaklepe obchodní prodejce (dealer)

Navazuji na otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pryc-s-podomnimi-prodejci

u nás zaklepe 2 až 3 krát týdně. Skoro vždy zbudí manžela po noční. Ten je z toho už nepříčetný, a musím uznat, že i nám by se takový zákaz líbil.
Doplňuji:
Očko, to máš pravdu. Ti jsou taky pořádně otravní.

Nejlepší odpověď
anonym

Bydlím tak,že nedojdou a navíc mám psí obludárium.Občas někdo otravuje telefonicky,letáky a počítačem,ale takové útoky zdatně odrážím…:D

Další odpovědi
anonym

Teď už klepat může kdokoliv. Všechny budu posílat do Chrastavy.
zzzzz, teď ještě nevím, co dělat s těmi otrapy, co volají na mobil, píšou maily a podobně.
Mobilní operátoři jsou taky taková banda zlodějů. Se zvýhodněnými tarify otravují nejméně co 3 měsíce a každý zvýhodněný tarif je jenom o dalším placení.
S těmi dealery to v Turnově není problém. Dvakrát během půl roku mi u dveří zazvonil farmář, co rozvážel brambory, vejce, jablka. To jsem si docela ráda koupila. Jinak nic.

Drap

Nikdy, mám dva psy

hanulka11

u nás ještě nikdy nezaklepal ani nezazvonil…možná tuší, že bych je hnala:D:D:D

KdoSiOdJinud

U nás také nezvoní, možná je to lokalitou (okraj okresního města).

Jinak byl jsem na pohovoru u firmy EMTC a ta dělá přesně toto na zakázku pro jiné firmy. Je to děs a to chování některý prodejců? Skutečně jsem neměěl slov.

Bylo mi řečeno krapet něco jiného, takže když jsem viděl jak to funguje – jel jsem během pár minut domů :)

Bojovat proti nim jednoduše, ptát se na jména a třeba si chtít pořídit i fotku. Prodejce pak uteče a časem budou mít respekt, tyhle věci házet anonymně na portály, které toto řeší.

U telefonů je to podobně, podezřelá čísla můžete nalézt nebo přidat zde: http://www.te­llows.cz/

terry

Domů nechodí, ale telefonátů mám už plný zuby. Vždy je krátce odbydu a pokládám tel.

fablen

Chodím domů až navečer a to většinou nikdo už nepřijde. Když přijdou dříve, manžel hned zavírá dveře, že nemá zájem. A pokud má noční a spí odpoledne, tak máme zvonek upravený na vypínání + špunty do uší (panelák) a nikdo se proto nedozvoní, jinak by se ani nevyspal.

GM

Méně často než jehovisti, ti mě už několikrát vzbudili po noční, většinou jsou to nějaké korpulentní dámy, které nemají povědomí o tom že existují lidé, kteří potřebují spát i ve dne. Jsou velice otravní, mají např. obšancované celé náměstí, chytají a otravují lidi.