Jak často tu jste lidi?Chodíte sem na odpovědi často?Baví Vás to tu?

Jak často tu jste lidi?Chodíte sem na odpovědi často?Baví Vás to tu?A jak jste se o tomto serveru dozvěděli...?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jsem tu tak často,jak potřebuji,kdyby mě to nebavilo,tak to nedělám. Dozvěděla jsem se o Odpovědích tak,že jsem potřebovala něco nutně zjistit,sháněla jsem odpověď všude možně a tady jsem jí dostala...

Další odpovědi:

Zlatý

Ahoj anonyme. Já tu jsem poslední dobou skoro furt, tedy když zrovna nejsem v práci. ráno kouknu co se stalo přes noc. Večer jak se vrátím z práce a z venku zapnu počítač a hned jdu na odpovědi. Pak to mám zapnuté až do doby než jdu spát.
Jo, baví mě to, hlavně že můžu někomu popmoct a někdy i já potřebuji radu, popř. se poučím z otázek a odpovědí.

Zlatý

Pokud nejsem na nějaké schůzi tak jsem tu furt.Ano baví mě to tu,protože se zde dovím plno nových věcí když si nevím s něčím rady tak vím že mě tu kolegové vždy pomůžou a taky jsem tu proto,protože ráda pomáhám druhým lidem a takto svými odpovědmi se snažím jim vždy pomoci.

Stříbrný

Líbí se mi to,ale moc tam nejsem,časově jsem dost zaneprázdněn.

Bronzový

Chodím sem každý den,jak mám volnou chvilku.Někdy je těch chvilek mínˇnež bych si představovala.A na odpovědi jsem přišla docela náhodou ,ani neznám nokoho z okolí kdo by sem chodil.Za těch pár měsíců už jsem se dozvěděla docela zajímavé informace.

Bronzový

Já to mám pořád otevřené, ale jelikož se teď pořád učím, tak se sem stihnu podívat jen párkrát za den. Už se těším až bude po zkouškovém.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.