Avatar uživatele
routt

Jak často tu jste lidi?Chodíte sem na odpovědi často?Baví Vás to tu?

Jak často tu jste lidi?Chodíte sem na odpovědi často?Baví Vás to tu?A jak jste se o tomto serveru dozvěděli…?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jsem tu tak často,jak potřebuji,kdyby mě to nebavilo,tak to nedělám. Dozvěděla jsem se o Odpovědích tak,že jsem potřebovala něco nutně zjistit,sháněla jsem odpověď všude možně a tady jsem jí dostala…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ahoj anonyme. Já tu jsem poslední dobou skoro furt, tedy když zrovna nejsem v práci. ráno kouknu co se stalo přes noc. Večer jak se vrátím z práce a z venku zapnu počítač a hned jdu na odpovědi. Pak to mám zapnuté až do doby než jdu spát.
Jo, baví mě to, hlavně že můžu někomu popmoct a někdy i já potřebuji radu, popř. se poučím z otázek a odpovědí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Pokud nejsem na nějaké schůzi tak jsem tu furt.Ano baví mě to tu,protože se zde dovím plno nových věcí když si nevím s něčím rady tak vím že mě tu kolegové vždy pomůžou a taky jsem tu proto,protože ráda pomáhám druhým lidem a takto svými odpovědmi se snažím jim vždy pomoci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Líbí se mi to,ale moc tam nejsem,časově jsem dost zaneprázdněn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Chodím sem každý den,jak mám volnou chvilku.Někdy je těch chvilek mínˇnež bych si představovala.A na odpovědi jsem přišla docela náhodou ,ani neznám nokoho z okolí kdo by sem chodil.Za těch pár měsíců už jsem se dozvěděla docela zajímavé informace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Já to mám pořád otevřené, ale jelikož se teď pořád učím, tak se sem stihnu podívat jen párkrát za den. Už se těším až bude po zkouškovém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek