Avatar uživatele
david22

Jak často si pořizujete nový mobil?

Já si pořizuji nový mobil s frekvencí kolem 4 let, znám lidi, co to obměňují každý rok.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT, Lucijej, Kohut57 před 4411 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Když je třeba,jeden mi spadl do akvárka, tak šel.
Druhý jsem hodila do kotle,no čekala jsem hovor, tak jsem ho měla v ruce, místo polena letěl mobil.A jeden jsem si položila na kapotu a odlítl neznámo kam.A tak bych mohla pokračovat,za blbost se platí :))))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vždy když o mobil z různých příčin přijdu,pořídím si jiný.I jinou SIM.Dnes už po těch zkušenostech si obstarávám obyč.typy,nepot­řebuji postrádat mobil s kamerou a vodotryskem…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Já obměňuji každých třicet let, Mám druhý a bude mi 60

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Ještě jsem si žádný nový nekoupil, vždy dojíždím ty kvalitní co dostanu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

podle kvality toho předchozího, když se rozbije koupím nový.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Už mám mobil taky několik let a potřeboval bych už nový. Bohužel na něj nemám peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Já ho vždy zdědím po manželovi, a po mě ho ještě zdědí mamka. U nás mají mobily docela výdrž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ondra07

Tak, co se týče mě, tak já už mám aktuálně 11 mobil !! :) A když to tak vemu, tak první mobil jsem měl od 4.třídy (9 let) a je mi 16 let :))
Jsem do toho blázen, ale teď už mám dost dobrý mobil, a tak myslím, že mi nějakou dobu vydrží.
Jinak ty první mobily, co jsem měl jsem většinou rozbil a nebo rozšrouboval šroubovákem, jeden jsem utopil, jeden jsem si přejel kolem apod… :) A ty poslední jsem většinou prodal (asi 3) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Pokaždé, když změním tarif za výhodnější, udělám i výměnu telefonu i čísla. Má to spoustu výhod: levnější a lepší služby, super mobil a adresář jen těch nej. Teď už asi každý rok nový. Technika jde klusem . Zatím iPhone 4,ale chystám se na nový. Neproděláte !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Zpravidla si pořizuji nový mobil jednou za cca 2 roky s tím, že plně využívám standardní záruční lhůtu a jedná se o 3.,resp.4.závadu zaslanou na analýzu do servisního střediska (pokud jej nevrátí jako neuznanou reklamaci z důvodu oxidace).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek