david22

Jak často si pořizujete nový mobil?

Já si pořizuji nový mobil s frekvencí kolem 4 let, znám lidi, co to obměňují každý rok.

Nejlepší odpověď
aramah

Když je třeba,jeden mi spadl do akvárka, tak šel.
Druhý jsem hodila do kotle,no čekala jsem hovor, tak jsem ho měla v ruce, místo polena letěl mobil.A jeden jsem si položila na kapotu a odlítl neznámo kam.A tak bych mohla pokračovat,za blbost se platí :))))

Další odpovědi
anonym

Vždy když o mobil z různých příčin přijdu,pořídím si jiný.I jinou SIM.Dnes už po těch zkušenostech si obstarávám obyč.typy,nepot­řebuji postrádat mobil s kamerou a vodotryskem…:D

Drap

Já obměňuji každých třicet let, Mám druhý a bude mi 60

cukrar

Ještě jsem si žádný nový nekoupil, vždy dojíždím ty kvalitní co dostanu.

MacChill

podle kvality toho předchozího, když se rozbije koupím nový.....

Michal Kole

Už mám mobil taky několik let a potřeboval bych už nový. Bohužel na něj nemám peníze.

zzzzz

Já ho vždy zdědím po manželovi, a po mě ho ještě zdědí mamka. U nás mají mobily docela výdrž.

ondra07

Tak, co se týče mě, tak já už mám aktuálně 11 mobil !! :) A když to tak vemu, tak první mobil jsem měl od 4.třídy (9 let) a je mi 16 let :))
Jsem do toho blázen, ale teď už mám dost dobrý mobil, a tak myslím, že mi nějakou dobu vydrží.
Jinak ty první mobily, co jsem měl jsem většinou rozbil a nebo rozšrouboval šroubovákem, jeden jsem utopil, jeden jsem si přejel kolem apod… :) A ty poslední jsem většinou prodal (asi 3) :D

Kohut57

Pokaždé, když změním tarif za výhodnější, udělám i výměnu telefonu i čísla. Má to spoustu výhod: levnější a lepší služby, super mobil a adresář jen těch nej. Teď už asi každý rok nový. Technika jde klusem . Zatím iPhone 4,ale chystám se na nový. Neproděláte !!!

Georgo2010

Zpravidla si pořizuji nový mobil jednou za cca 2 roky s tím, že plně využívám standardní záruční lhůtu a jedná se o 3.,resp.4.závadu zaslanou na analýzu do servisního střediska (pokud jej nevrátí jako neuznanou reklamaci z důvodu oxidace).