Babsi

Jak často si něco stahujete? Je tu vůbec někdo kdo si nikdy nic nestáhl?

Nejlepší odpověď
chudst

Ne, neni tu nikdo, kdo by si nikdy nic nestahl. Jen pri nacteni vasi otazky se mu stahlo nekolik kb – ve strance a obrazcich :)

Mate-li na mysli filmy, apod., pak docela casto. V CR je vyhoda, ze je muzete z ulozta/rapidsharu (… nikoli z torrentu!) stahovat legalne, takze toho vyuzivam. Nedivam se vubec na televizi, preferuji notebook: filmy a serialy si stahuju. Jak casto merit nemuzu, ja si vetsinou toho postahuju hrozne moc naraz a pak z toho mesic „ziju“.)

Další odpovědi
hanulka11

Já si stahuji písničky a melodie a ukládám -pak je použiji, když si dělám videa
na telku také nekoukám občas se na něco podívam zde , ale není to pravidlem. Já si spíš raději něco přečtu .
Doplňuji:
a ještě si často stahuju kalhoty , protože hodně piji a často běhám na wc

venkovan

Já jsem stahoval jak králíky, tak zajíce a i srnce a jeleny. Nestáhl jsem bobry a medvěda, protože se ke mne nedostali