Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

jak často si myjete vlasy ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym před 4331 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokaždé když je potřeba si vlasy umýt.

Doplňuji:
Ale sama si vlasy myji jenom vyjímečně. Můj přítel má hrozně rád moje vlasy (tmavě hnědé nad zadek) a velmi rád mi je myje. Ale moje vlasy má rád a mě hrozně miluje. 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokaždé když se sprchuji.Tvořím si účes mašinkou na vlasy,takže hřebenu,fénu a jiných věcí mi netřeba-stačí osuška.Chodím takto už léta,poslední manžel má vlasy do pasu,přátelé se nám smáli,že vypadáme jako suchý zip.Nemám k vlasům ten ženský přístup-považuji je za mrtvou tkáň,což také jsou a když je vidím někde v umyvadle nebo na oděvu,je mi na zvracení.Dámy prominou..:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Protiva

Já nemeju, já každý den leštím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marťa382

2×,3× za týden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mě vydrží neumyté asi 14dní mám je dlouhý, vlnitý a za chvíli se na ně chystám, nejhorší je to rozčesávání, kvůli tomu mě ta celá procedůra nebaví..
schnou mi tři hodiny a než je rozčešu to je další hodina, vyrvu jich celý hrstě..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivana85

hmmm..každej den, solidně se mi mastí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nikdy, vlasy nemám a abych nějaké sháněl jen proto abych je mohl oplachovat považuji za plýtvání energií.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Moc často ne, nosím parádní fešáckou kšiltovku vo vietnamců za 30 korun a ta všechnu špínu skreje.

Dokonce ani česat se nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

jaké vlasy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Vlasů už moc nemám,ale hlavu si myju každý den při koupání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jednou za dva až tři dny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Podle potřeby.
Co to je za otázku?
Někdy za 2 dny jindy za týden.
Podívej se na všechny ty starší odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

obden

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Průměrně za 4 dny.
Ale spíš jak je potřeba. Když se při cvičení potím nebo v létě, pak dříve. Nebo když někdy něco dělám v prašném prostředí.
Ale myslet si, že se vlasy nešpiní, že se na ně nepráší a když nejsou mastné, že je můžu mýt jednou za měsíc je bláhové.
Chlapi si je myjí častěji, teď je móda ultra krátkých vlasů a ty jsou umyté i suché hned 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Myju obden.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek