LůcaDůcaPůca

jak často si myjete vlasy ?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokaždé když je potřeba si vlasy umýt.

Doplňuji:
Ale sama si vlasy myji jenom vyjímečně. Můj přítel má hrozně rád moje vlasy (tmavě hnědé nad zadek) a velmi rád mi je myje. Ale moje vlasy má rád a mě hrozně miluje. 🙂

Další odpovědi
anonym

Pokaždé když se sprchuji.Tvořím si účes mašinkou na vlasy,takže hřebenu,fénu a jiných věcí mi netřeba-stačí osuška.Chodím takto už léta,poslední manžel má vlasy do pasu,přátelé se nám smáli,že vypadáme jako suchý zip.Nemám k vlasům ten ženský přístup-považuji je za mrtvou tkáň,což také jsou a když je vidím někde v umyvadle nebo na oděvu,je mi na zvracení.Dámy prominou..:D

Protiva

Já nemeju, já každý den leštím.

marťa382

2×,3× za týden.

briketka10

mě vydrží neumyté asi 14dní mám je dlouhý, vlnitý a za chvíli se na ně chystám, nejhorší je to rozčesávání, kvůli tomu mě ta celá procedůra nebaví..
schnou mi tři hodiny a než je rozčešu to je další hodina, vyrvu jich celý hrstě..

Ivana85

hmmm..každej den, solidně se mi mastí…

Drap

Nikdy, vlasy nemám a abych nějaké sháněl jen proto abych je mohl oplachovat považuji za plýtvání energií.

bolak

Moc často ne, nosím parádní fešáckou kšiltovku vo vietnamců za 30 korun a ta všechnu špínu skreje.

Dokonce ani česat se nemusím.

arygnoc

jaké vlasy?

Rocker

Vlasů už moc nemám,ale hlavu si myju každý den při koupání.

quentos

jednou za dva až tři dny

terry

Podle potřeby.
Co to je za otázku?
Někdy za 2 dny jindy za týden.
Podívej se na všechny ty starší odpovědi.

fablen

obden

ReHu

Průměrně za 4 dny.
Ale spíš jak je potřeba. Když se při cvičení potím nebo v létě, pak dříve. Nebo když někdy něco dělám v prašném prostředí.
Ale myslet si, že se vlasy nešpiní, že se na ně nepráší a když nejsou mastné, že je můžu mýt jednou za měsíc je bláhové.
Chlapi si je myjí častěji, teď je móda ultra krátkých vlasů a ty jsou umyté i suché hned 🙂

Kamionacka09

Myju obden.