štamgast

Jak často si měníte zubní kartáček?

Nejlepší odpověď
bolak

nikdy, musí vydržet až dokonce života!!!

tak dřív byl docela huňatej, ale teď už má štětin jak rákosníček chlupů na hlavě, ale přesto, musí vydžet!! už sem ho totiž dvakrát měnil (jednou v šestadevadesátým a podruhý s babičkou)

Další odpovědi
Wang

Zhruba jednou za měsíc. Používám kartáčky spíše měkčí a ty se rychleji opotřebovávají (CURAPROX ultra soft nebo soft). Jsou ale šetrnější k dásním. Mám tendenci na kartáček tlačit, tak proto.

rplov

no asi tak 1 x za tři týdny max za měsíc

anonym

Nevím přesně, ale asi každý rok, ale možná i méně.

pusinka50

Zubní kartáček měním až, když se mu rozježí chlupy. Ten rozježený špatně čistí zuby. Teď mám nějaký „trvanlivý“, už ho mám několik měsíců a pořád drží stejný tvar a ani nebyl drahý.

kobranek

Tak jednou za 2 měsíce.

radce

No, někdy i dvakrát denně 🙂
… s kamarádem, který u mě bydlí a je mu jedno po kterém sáhne…

Conchus

Co je to zubní kartáček?