Jak často si kupujete nové oblečení?

Kupujete si oblečení jen když už pitřebujete nové, nebo vždy když se vám nějaké líbí? Jak jste na tom s koupí oblečení? Jste vybíraví? Kde nakupujete nejraději oblečení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já tak 4x za rok se rozhodnu a zajedu do nějakého velkého šopinu. Mám z nich fobii, tak se docela přemáhám, ale když už jsem tam, tak si nakoupím pořádně:-)))), abych tam zase pár měsíců nemusela:-)))

Točí se vám v těch velkých šopinech někomu hlava? Mi je tam strašně nepříjemně, nezvládnu tam jít sama, vždy musím s kamarádkou:-(((
Doplňuji:
A miluju sekáče:-))) takže hodně oblečení nakupuji i tam, ale jen to pratelné, třeba boty bych si tam určitě nekoupila:-)

Další odpovědi:

Bronzový

Dle potřeby !

Rozhodně podle potřeby...
Když oblečení nepotřebuju, ani do prodejen hadérek ´nepáchnu´...
;-)

Bronzový

Dle potřeby :)

Zlatý

Člověk si sem, tam musí udělat radost a něco si "na sebe" koupit. Hlavně cítím, že potřebuji trošku změnu. Z hlediska psychiky je to doporučováno odborníky. Tak jako by lidé neměli celý život stejný nábytek a zařízení bytu. Člověk se vyvíjí, mění, nemůže ustrnout. :-)
Nakupuji převážně v menších obchodech, ve velkých hyper, super marketech se necítím dobře.

Bronzový

Kupuju si když se mi nějaké líbí nebo když potřebuju.

doporučuji nakupovat levně a značkovou módu přes www.swapofclothes.cz mají i kamenný butik

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 413
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.