ReHu

Jak často si fotíte selfie?

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/381397-selficka-uz-letos-pozabijela-vic-lidi-nez-zraloci.html

Nejlepší odpověď
marci1

Nikdy. Obličeje mi potom připadají, jako by člověk strčil hlavu do úlu. 🙂

Další odpovědi
arygnoc

čo te je – selfie?
do zrkadla sa pozerám akurát ráno (a to saa vždy vystraším), ešte si to fotiť a prípadne zverejňovať?

😉

bolak

Když jdu po ulici a lidi na mě blbě čuměj, tak se vyfotim a zkontroluju, co to mám zase na ksichtě.

Jednou, ještě na škole, jsem se totiž tak soustředil na probíranou látku, že když jsem se probudil, a o polední pauze si zašel do města na oběd, pak na poštu a do krámu, tak při návratu zpět do budovy školy jsem se podíval do jedné z výloh a zjistil jsem, že mi někdo během některé z hodin počmáral obličej černou lihovou fixou.

da ny

Nefotografuji a autoportrét či „group selfies“ už vůbec ne …;)
Chytrý telefon také nevlastním…

briketka10

Mám novej foťák a zatím to neumím,
ale ani normálně fotit ne, fotím blbě jen
na " camera " pak jsem hledala v noťasu
fotky tetiný boudy pro pejsky, jako blbá.
Nevěděla jsem, že má tu cameru no jo
začátečník :) :) :)

jáára

Eště sem to nezkoušel, ale dobrý jsou ty s pistolí…

MirKop

Fotím akorát když mi to nejvíc sekne- před nějakou akcí, na konci škol. roku a tak… Někdy na dovolený, chci mít pěknou fotku

iceT

Co to je?
Jistěže vím, co to je, ale nejsu trotl.

Emefej

Rád bych, ale nemám tyč.

quentos

Nikdy, pokud se tedy nepočítá případ, kdy jsem se vyfotil s americkou zpěvačkou po jejím koncertě. Spoušť zmáčkla ona, bylo to tedy vlastně její selfie se mnou ;{))>

Klaproth

Ještě jsem to nezkusil.

msi

ubec, to dělaj jen holky… 15cti lety, ale i teploušove ..

anonym

Nikdy,nepovažuju to za nutné.
Nemám chytrý telefon,volají mě jen blbci.

ReHu

Emefej, tyč nepotřebuješ. To je jen pomůcka. Vylepšení.

Elfka Andy

msi – je mi 15 a nedělám to -_-

gecco

Úúúúúúúúúúúúú­úúffffffffffff…
Nejsou všechny blbky…
😉