terry

Jak často se vás někdo optá jak se máte? A tím nemyslím jen pouhý slovní obrat, ale že ho to opravdu zajímá.

Třeba známého nebo kamaráda/ku z jiného města, se kterým se nrevídáte často a třeba si jen občas zavolaáte.

Nejlepší odpověď
Illines

Terry,moc takovych to otazek zrovna nemam ,protoze mam jen par pratel a ti se ptaji?Tak povidej cose ti povedlo,ale i kde jsi pohorela?A je mi jasne ,ze maji zajem.Uz v rodine jako mala jsme sedavali u stolu a tata zacinal vzdy tu svou,tak povidej co ti prinesl tento den?

Další odpovědi
Damiana

Máš právdu, že je to takové klišé, kdekdo to vyhrkne a ani nečeká na odpověď. Tak se ani zbytečně nesnažím reagovat.
Ale mám kamarádku, která je schopná mi zavolat několikrát týž den a opravdu srdečně se zajímá o to, co se od rána do večera stalo, vyvinulo a změnilo. Hlavně, když mě čeká něco dost zásadního. To se mi na mých přátelích líbi. Nevyptávají se plytce, ale pamatují si to, s čím jsem se jim svěřila a pak se zeptají konkrétně. Tak myslím, že je opravdu zajímám. Mám jich jen pár, ale o to jsou mi blíž.

briketka10

se sestrou si to říkáme dost často, jinak v týdnu mi volá kamarádka z práce, spolužačka s tou si píšeme pravidelně, když přijde na návštěvu, tak to stojí za to..
a ještě jedna kamarádka z kterou jsem chodila tancovat, ta když přijde na vínko to je taky mazec, každý se musí svěřit a musí někoho mít..

radujeme se, že se máme a vidíme se..

nemůžou to být jen plané plky..když má starosti, tak jsem vrba..někdy i bulíme..

venkovan

Kolik se ptá nevím. ale odpovídá se – dobře. Protože pokud bych se měl špatně,znamená to, že jsem neschopný.

pavouk1971

Tak moje odpověď zní: V životě jsem se nemněl líp a usměju se tak,že kdybych nemněl uši,tak se mi otevře celá hlava.Kdo mě zná,ví a kdo nezná,tak závidí,jak se to vlasně já mám :)