Avatar uživatele
terry

Jak často se vás někdo optá jak se máte? A tím nemyslím jen pouhý slovní obrat, ale že ho to opravdu zajímá.

Třeba známého nebo kamaráda/ku z jiného města, se kterým se nrevídáte často a třeba si jen občas zavolaáte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, VampGirl, Damiana, briketka10, Illines před 4450 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Illines

Terry,moc takovych to otazek zrovna nemam ,protoze mam jen par pratel a ti se ptaji?Tak povidej cose ti povedlo,ale i kde jsi pohorela?A je mi jasne ,ze maji zajem.Uz v rodine jako mala jsme sedavali u stolu a tata zacinal vzdy tu svou,tak povidej co ti prinesl tento den?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Máš právdu, že je to takové klišé, kdekdo to vyhrkne a ani nečeká na odpověď. Tak se ani zbytečně nesnažím reagovat.
Ale mám kamarádku, která je schopná mi zavolat několikrát týž den a opravdu srdečně se zajímá o to, co se od rána do večera stalo, vyvinulo a změnilo. Hlavně, když mě čeká něco dost zásadního. To se mi na mých přátelích líbi. Nevyptávají se plytce, ale pamatují si to, s čím jsem se jim svěřila a pak se zeptají konkrétně. Tak myslím, že je opravdu zajímám. Mám jich jen pár, ale o to jsou mi blíž.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

se sestrou si to říkáme dost často, jinak v týdnu mi volá kamarádka z práce, spolužačka s tou si píšeme pravidelně, když přijde na návštěvu, tak to stojí za to..
a ještě jedna kamarádka z kterou jsem chodila tancovat, ta když přijde na vínko to je taky mazec, každý se musí svěřit a musí někoho mít..

radujeme se, že se máme a vidíme se..

nemůžou to být jen plané plky..když má starosti, tak jsem vrba..někdy i bulíme..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Kolik se ptá nevím. ale odpovídá se – dobře. Protože pokud bych se měl špatně,znamená to, že jsem neschopný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pavouk1971

Tak moje odpověď zní: V životě jsem se nemněl líp a usměju se tak,že kdybych nemněl uši,tak se mi otevře celá hlava.Kdo mě zná,ví a kdo nezná,tak závidí,jak se to vlasně já mám :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek