Michal Kole

Jak často se Vám stává, že když řadíte otázku do kategorie, tak se Vám žádná z nabízených kategorií nehodí ?

Mě snad u každé druhé otázky?

O kategorii Plavání all in one nemluvím 🙂

Třeba kategorie Státní sociální podpora, důchodový systém, šikana, domácí elekrospotřebiče, Osobní doklady, Exekuce, …

Nejlepší odpověď
quentos

Občas.
Ale vždycky si nějak poradím. Spíš mi vadí, když už se pracně rozhodnu pro kategorii a pak se najde blbec, který otázku přemístí do Anket a zábavy.

Další odpovědi
hanulka11

ale jsou to věci které řešíš aktuálně, tak buch to šoupla do aktualit

Ella

víckrát než by se mi zamlouvalo…
taky mi vadí přesouvání otázek do kategorie Ankety a Zábava… a nabídka hodících se kategorií při zadávání otázky, protože většinou jsou úplně mimo mísu…

bolak

Každej den, musím si holt vystačit se zábavou >>>http://www­.odpovedi.cz/o­tazky/chybi-vam-tu-nejaka-kategorie-nebo-podrubrika

A s tou kategorii o plavání s tebou naprosto souhlasím, fakt tu chybí. Myslím že polovina otázek které zde byly položeny (zvlášť ještě v době kdy mohli přispívat anonymové) by byla umístěna právě tam a nejspíš by bylo potřeba zavést i nějaké další subkategorie, jako: plavání s celebritami, kupování bazénů, plavání ve filmu, ostatní vodní dobrodružství a další, aby v tom pak nevznikal chaos.