bolak

Jak často se vám stává, že když jdete na nákup, si před obchoďákem skočíte pro košík a najdete v něm desetikorunu?

To je to vážně tak obvyklé? Ptám se protože tento měsíc se mi to stalo už potřetí, a vždycky jsem si bral (jak jinak než) ten poslední v řadě, do ostatních jsem se ani nedíval. Vážně začínám uvažovat o tom, že dám v práci výpověď a budu se živit postáváním u přístřešku s nákupními košíky někde před kauflandem či globusem. Zdá se to být celkem lukrativní job.

Nejlepší odpověď
fcoop

Den,kdy jdu na nákup a ve vozíku nic nenajdu,považuji za smolný.
V Tesco zcela běžně desetikáble,ale v Globusu asi lépe hrají – tam pod dvacku nejdu.
Škoda,že se „do díry“ nevejde „pade“.

Další odpovědi
marci1

Stalo se mi to dvakrát a všimla jsem si, že opravdu někteří „nálezci“ tam postávají a čekají na kořist !
Ani jsi neměl o tom začínat, teď nám ty 10 Kč bude někdo sbírat ! 🙂

cochee

Kupodivu se mi to v životě nikdy nestalo.

da ny

Jsme chudý kraj, nacházím maximálně zapomenutý žeton 🙂
V Kauflandu prý mění „podnikavci“ košíky a bezdomovci venku číhají na kořist…

lota

Stává se mi to minimálně, asi máte štěstí.:-)