Jak často se mýt?

Jak často je potřeba se mýt? Jaká je tolerance aby jste zbytečně neplýtvali vodou/ nebyli za smraďocha.

Nejlepší odpověď
anonym

1 denne staci. Nemusite plytvat vodou. Ja se sprchuji tak , ze se " cela namocim " … vypnu vodu a zacnu si myt hlavu a pak tim samponem a sprchovym mydlem se cela namydlim a k noham … a pak se splachnu a pak Kondicioner … splachnu a konec ! 🙂
Nekdy se ale nalozim i do vany , ale jen podle nalady… 🙂 -iv-

Další odpovědi
terry

To je přece různé. Záleží na tom, jakou máš práci, jaké je počaasí, jestli sportuješ, jestli jezdíš do práce autem nebo na kole, někdo se víc potí, jiný pracuje v prašném prostředí, jiné to je v létě a jiné v zimě, …

led

Umývať sa treba často, ale aby to nebolo drahé:
Čo tak využiť najbližší potok, rieku,jazero za každého počasia a po celý rok.
Výhoda:
voda je stále čerstvá a je zadarmo
utužuje sa zdravie, netreba toľko liekov, popularita u divákov
Nevýhoda:
nestačí len stáť v daždi a moknúť, treba sa aj umyť vo vode
v zime treba sekeru na rozbitie ľadu
diváci.
PS.
vybavte si aj povolenie na miestnom oddelení VB, prepáčte, polície a miestnej nemocnice

ten který je

Pokud nechceš plýtvat,nech si napuštěnou vanu a v ní se koupej po dobu 1 měsíce třeba každý den,nebo další možnost je řeka.;-)

Drap

Když je člověk hodně špinavý. Po třech týdnech se vymění kompletně horní vrstva kůže, takže s ní se odloupe i špína,

hanny 2

Chytejte si dešťovku a myjte se v ní,kdykoliv se vám zachce!

lexx

nejlépe bejt horníkem či hutníkem, sprcha denně a zadarmo, ještě občas dají mýdlo a pastu na hodně špinavé ruce