HDMI

Jak často se myjete?

Nejlepší odpověď
annas

1 za 1 měsíc-10 roků

Čistota je půl zdraví, špína celé. Voda je drahá …

Další odpovědi
www

Nikdy

No to je zase otázka..:-(
Tedy ráno, ve středu a pak o Vánocích.

anonym

každý den dvakrát

Chybí varianta – více než 2×/den.
Vždyť už ve školce nás vychovávali slogany(7.pád, čím, proto měkké i, vychovávali = oni): „Před každýn jídlem, myj si ruce mýdlem!“ a „Po použití záchodu nezapoměň na vodu!“

quentos

každý den dvakrát

… někdy i třikrát a víckrát, jsou dny, kdy se člověk potí jaxviňa

venkovan

1 za 1 měsíc-10 roků

Nepodléhám reklamám a hygienikům. Ale jednou za deset let to zas ne. Na Vánoce nebo alespoň na Velikonoce není od věci se trochu opláchnout.

gnosis

Nikdy

ja se myt nemusim, ja svlekam kuzi.

dědapetr

1 za 1 měsíc-10 roků

Podle toho kdy zaprší.

anonym

Nikdy

Jeste jsem to nezkousela. Co to je ? -iv-

DusanOrlik

Každý den

filva

Každý den

rottkiw

1 za 2 dny

Jak kdy..:D podle toho jestli jsem hodně špinavý nebo spocený a když ne tak to nechám na druhý den..:DD

nikolenka25

Každý den