Jak často se má vynášet koš? Až když přetéká a smrdí nebo každý den i když je poloprázdný?

Nejlepší odpověď
dagry

Další duchaplný dotaz. Vynes ho, až s ním budou hýbat červi, to je ta nejvhodnější doba.

Další odpovědi
venkovan

S ohledem na ochranu různých živočichů v bytě, tak až když se koš přetéká a vyskakují z něj různé organismy.
Pokud budeme příliž čistotní, tak za pár desetiletí budeme mít na červeném seznamu ohrožených organismů i masařky, šváby a další dnes časté domácí příživníky.
Nicméně, pokud jsi ještě dítě školou povinné, či pokud tě rodiče či prarodiče živí, tak se koš odnáší podle přání rodičů a ne podle doporučení venkovana.

Pájo

Bioodpad, který by tekl, zapáchal nebo plesnivěl doma moc dlouho nenechávejte … (ale není to třeba s jeho vynášením také moc přehánět) – vynést tak jednou za 3 dny. Pytel s plasty (nebo pytel s papírem) bych vynášel dle Vašich možností na skladování tohoto odpadu ve vaší domácnosti.
Vynáším vždy cca 60ti litrový pytel na plasty (nebo na papír) vždy až po jeho naplnění. Na obyčejný směsný odpad nám pak stačí malá taštička, kterou občas někdo vynese…

Petra09

Nebudu kupovat pytle a pak je vynaset poloprazdne:)..Ja to vynasim az ho proste zaplnim.

led

Nie, netreba vynášať kôš.
Stačí vyniesť a zlikvidovať obsah koša.

kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-vynasite-odpadky-do-kontejneru-nebo-popelnice

Ella

tak snad podle potřeby ne?

i když nevím, třeba zrovna vy máte potřebu mít doma smradlavé rozkládající se zbytky – tak ten pytel z koše vyneste, až když něco začne vylézat z něj…

to jsou dneska otázky bože…