Avatar uživatele
anonym

Jak často se má nechat vyčistit komín??

A na kolik to ve skutečnosti vyjde??? Na internetu jsem toho našla hodně,zajímá mě realita!?
Doplňuji:
No Miroslave to se vám to doma prodraží to čištění komínu,když si musíš pozvat kominíka jednou za týden domů,,,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, 1popelka1, elektrikář, anonym, BIGFOOT před 4952 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Alespoň ve středu, ale může to být i vícekrát týdně :D

Ne vážně, nechat vyčistit-prohlédnout komín by se mělo myslím nejméně 4× ročně a v případě plynového topidla 6× za rok.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Komín si čistíme samy jednou za měsíc.Pokud by jste si to chtěla nechat udělat od kominíka u nás to vyčištění stojí 150 kč a jezdívá k nám do města to čistit 2 krát do roka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BIGFOOT

Kropítko a na co potřebuješ komín? ty ještě hulíš? No věřím, že se to časem srovná a budeš kočička voňavá.BIGFOOT-KROPÍTKO, NIC VE ZLÝM BYL TO VTIP.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kristýnary

My necháváme čistit komín po každé zimě, aby měl správný tah. Kupili jsme si komín ze speciálních tvárnic z https://www.poctivy-komin.cz/ a když ho necháváme vyčistit každý rok, tak to má kominík hned hotové a my máme jistotu, že se nám v průběhu zimy komín neucpe.

před 1461 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Jen mě to zajímalo,bydlíme u tchána v novostavbě a nevím nic o tom,že by nechal čistit komín,nebo ho čistil sám,tak jsem si říkala,že bych pozvala kominíka,aby to pročistil a zkontroloval,,,,

před 4951 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Minimálně 2* do roka.
Pokud bude prodleva delší a byl by např. požár, bez potvrzení kominíka by pojišťovna nemusela škodu uznat.

před 4952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

k nám chodí kominík 2× do roka

před 4952 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek