Poklička

Jak často přeinstalovat OS Windows?

Nejlepší odpověď
gecco

Až je potřeba*) – Win jsou zpomalené, mohou se ´kousat´, může docházet k ´pádu´ ovladačů nebo programů.
Časté reinstalaci můžeš předejít pravidelným promazáváním tempů a neinstalováním všeho, co kde ´potkáš´.
Máš-li kam, je výhodné počítač nainstalovat a ihned si vytvořit bitovou kopii systémového disku – pak je reinstall otázkou několika minut (prostě zálohovanou kopii jen ´přehrneš´ na disk).
___
*) jak často tankovat do nádrže auta?
😉

Další odpovědi
setapouch

Viz gecco, pak k preinstalacineni duvod. Nedavno jsem koukal na datum instalace na mem notebooku – pred dvema lety a to jen proto, ze jsem menil disk a zbavoval se tak balastu (pro mne zbytecne nove verze vyvojovych nastroju).