Drap

Jak často pořizujete nové plavky ?

Otázka mne napadla před chvílí u dotazu o hubnutí do plavek. Já osobně takový problém nemám. Poslední plavky se mi rozpadly asi před 15 léty. Do bazénu nechodím, nechce se mi lézt do toho chloru. Koupu se v lomech, v rybnících, v řece a plavky nepotřebuji, takže ani do nich nemusím hubnout. Jak jste na tom vy ?
Doplňuji:
D2kuji za odpovědi. Ty poslední se mi také rozpadly díky vlivu slané vody. Plavky opravdu nejsou k životu nutné a vůbec mi nechybí. Těší mne , že nejsem takový exot sám.

Nejlepší odpověď
Lucijej

no......já už sedm let nemám žádné :o)

Další odpovědi
anonym

Nechodím plavat, tak si žádné plavky nepořizuji.

hanulka11

já každý rok, protože mořská sůl je vždy zničí – takže je tam zrovna vyhodím

Damiana

Exot budu možná spíš já! Každou chvíli nové, jsem pořád v nějaké té vodě plovací, a je to pro mne i ženská zábavička. Nutnost určitě ne, přiznávám (jen aby to nečetl drahý!!!:-))))) – ačkoli i ten má rád, když plavky střídám a u bazénu měním „image“. Tak upřímně – mám jich asi dvacet (dvou i jednodílné) a stále přibývají – když mi někde padne do oka fajn kousek, není co řešit, ale jako ženská marnivá si to můžu dovolit, no ne? 🙂

anonym

Já měl na ři..(zadku)plavky jen jednou a to mi bylo snad 12 let.Jako neplavec,plavky nepotřebuju a k životu jsou postradatelné.

david22

plavky měním přibližně každých 7 let

Mapel

Asi tak před 25 lety. Přesně si nepamatuji, fakt je to dlouho.

briketka10

tak já se jen opaluju mám dvoje a potřebuju jen spodek..
nemusím kupovat, nehubnu jsem furt stejná vážím plus mínus 55kg :DD

mosoj

Copak do takovéto vody se dají použít plavky. To by byla vražda na přírodě.
Smočení v takovémto potůčku je rovno omytí živou vodou.

http://letecka­posta.cz/936807577