Popina

Jak často obměňujete mobilní telefon?

Na trhu se stále objevují nové telefony, jak často měníte mobilní telefon?

Nejlepší odpověď
quentos

Né tak často...

Když jeden vypoví službu. Ten poslední mám asi deset let, byl za korunu a pořád slouží. Mobil beru jako užitečný přístroj, nikoli jako „módní doplněk“.

Další odpovědi
Lamalam

Né tak často...

Doplňuji:
Až se rozbije, koupím jiný.

gecco

Né tak často...

Vzhledem k tomu, že mé požadavky na telefon (volání, SMS, kalendář/diář, zápisník) se už drahně let nemění, měním telefon – až ten starý ´chcípne´…
😉

www

Né tak často...

Teprve až starý doslouží, nebo přestane splňovat moje požadavky.
P.S: rozhodně nepotřebuji žádné ‚in‘ modely, ani se před kýmsi vytahovat 🙂

Front

Né tak často...

lexx

Né tak často...

Až se ztratí nebo někdo mi šlohne, dosud se stalo jednou (Motorola) potom jsem měl MyPhone na 2 sim, velmi přehledné a jednoduché ovládání, baterka pasovala zn. Nokia…enemže ten se doslova rozpadl v ruce, inu plast a Čína…

bolak

Né tak často...

Já měl první mobil myslím v roce ^98 a dodnes (je rok 2015) jsem měl dohromady 2 mobily. Nevidím důvod proč kupovat nový, já s ním volám, občas napíšu zprávu, jinak ho používám jako budík, na upomínky, jako záznamník a někdy si pustím rádio. Možná jsou lepší mobily, ale proč je kupovat, když umí přesně to samé + dalších x věcí, které jsou v běžném životě nevyužitelné.

Čili abych ti odpověděl, mobil měním pravidelně cca každých 9 let, a je dost možné že v této etapě vynechám..

pusinka50

Né tak často...

Mám telefon jen pro osobní účel a kupuji nový, až mi ten starý odejde. Posedlost mít vždy ten nejnovější mobil nechápu. Nejnovější zdaleka neznamená nejlepší. Viz poruchové „chytré“ mobily

Drap

Né tak často...

Vždy když přestane být funkční, nebo je až příliš opotřebovaný. Telefon mám proto abych mohl telefonovat a ne jao modní doplněk.

klumprt

Né tak často...

Za svobodna jednou za dva roky za 5000. Když jsem se oženil, tak po pěti letech za 3400. 🙂

GenKi5

Jednou za dva roky

AmazedWolf

Né tak často...

Luxx

Né tak často...

naposledy jsem měnila telefon kvůli tomu, že už mi lezlo na nervy psaní na dotykové obrazovce (Samsung Star 2), tak jsem si pořídila tohle: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HIINqr_yp­DU
jinak nemám potřebu měnit telefony jak ponožky :)

talka

Né tak často...

Né tak často…
Doplňuji:
Na chytrý mobil bych si asi nezvykla; až mi doslouží baterka, pořídím si novou.

anonym

Asi jednou za tři roky

Doplňuji:
Hned, někdy ještě týž den, co s ním křápnu o zeď, což je tak jednou za tři roky, když se vytočím, ale teď nemůžu, mám moc drahej -))

suaeda

Asi jednou za tři roky

Doplňuji:
Občas nějaký vyhlídnu. Co jsem potřeboval nyní – přístroj na 2 sim, GPS, větší displej, internet a největší důraz dávám na výdrž baterie. Nyní mám stroj, který má kapacitu baterie 4 000 mA a drží i 5 dní. Je sice trochu těžší prkno, ale já nemam rád jak tomu já říkám – koloběžky, které bych neustále nabíjel Jinak mám stařičkou Nokii, na kterou nedám dopustit, protože je hloupá a tak může hlídat moje banky.

da ny

Né tak často...

Klaproth

Né tak často...

Od roku 1997 mám teprve čtvrtý přístroj.

valerietunov

Jednou za dva roky

lota

Né tak často...

Na tyto novinky mě zrovna moc nenachytají.

Emefej

Né tak často...

Zní to blbě, ale auto měním častěji než telefon (alespoň v posleních 15 letech).

gecco

Klumprt → Asi se vylepšily a zlevnily telefony…
😉