bolak

Jak často navštěvujete rodiče?

Samozřejmě pokud s nima nebydlíte.
Doplňuji:
Tak to teda moc často není…
U těch, jejichž rodiče již nežijí, to chápu, ale vy ostatní…můžu se zeptat z jakýho důvodu je takhle osamostatňujete?

barbakan: tak tak, i nošení kytek na hrob je návštěva, i na tohle se myslelo

Navíc jsou lidé kteří navštěvují rodiče po smrti mnohem častěji než za jejich života.

Nejlepší odpověď
anonym

Několikrát do roka

Otec zemřel a mamka mamka žije daleko.Jsme taková roztrošená rodina,ale díky moderním technologiím jsme spolu v časté kontaktu…:D

Další odpovědi
maja49

Týdně

vlk samotař

Vůbec

Doplňuji:
Už nežijí /jiná možnost /

sevos

Několikrát do roka

anonym

Méně častěji

Na Dušičky!
Doplňuji:
Vlku,zde není potřebné „jiná možnost“ ! Vše je dané v otázce!

Drap

Několikrát do roka

Několikrát do roka se zastavím na hřbitově.

NikolkaCZE

Méně častěji

Mapel

Několikrát do roka

Doplňuji:
Měl by jsi také rozdělit i podle vzdálenosti. Tchýni i dvakrát týdně. Je to při cestě do práce, ale jezdit 500km týdně za mými rodiči by bylo asi dost finančně náročné, takže 6× do roka. Za týden k nim jedu na dovolenou.

jarní VLK

Denně

Doplňuji:
bydli totiz asi 10 m ode me XD