Matthew

Jak často navštěvujete řetězce rychlého občerstvení ? :)

(berme v potaz např. McDonald, KFC, SUBWAY, Burger King)
Já jsem názoru, že tyto řetezce navštěvuji výhradně v krajní nouzi. Třeba při cestování autem na dělší trase, v mém městě jsou tři velké řetezce rychlého občerstvení, ale nikdy jsem je neviděl ze vnitř. Prostě se mi nechce platit za něco, co mi zdánlivě ani jako jídlo nepřipadá. Váš názor ? :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Jiná odpověď

Když se chci najíst, zpravidla do fast foodu nejdu, protože se chci najíst.

Další odpovědi
www

Jiná odpověď

Nikdy. Žádný jejich produkt jsem ještě neochutnal a vůbec mi to nechybí!

brillant

Jiná odpověď

Doplňuji:
nenavštěvuji

quentos

Jiná odpověď

nikdy

hanulka11

Jiná odpověď

Doplňuji:
nechávají mne zcela chladnou

Drap

Jiná odpověď

Doplňuji:
Za posledních šedesát let jsem navštívil obdobné zařízení pouze jednou, a myslím že mi to stačí až do konce života. Vždy je jiné řešení. A tam, jak jsem se přesvědčil, neni vůbec nic, co by mně lákalo.

anonym

Jiná odpověď

Do nejbližšího takového podnoku hromadného stravování to mám několik desítek km, takže štamgast rozhodně nejsem. Pokud vůbec se už v civilizaci nacházím, rozhodně ne proto abych si tam dala karbanátek nebo kuřecí hnátky. Velmi sporadicky, při občasných návštěvách města si něco dám, ale něco trochu mimo hlavní proud. Zmrzku, salát, ovocnou taštičku- všechno s sebou. To prostředí mě deprimuje.

Damiana

Jiná odpověď

Akorát tak k Mekáči nebo do KFC na zmrzlinu z okýnka, jinak ne.

Děda Louda

Jiná odpověď

Nikdy.

huxa

Jiná odpověď

Doplňuji:
je mi šestnáct a byl jsem v v mc donaldu asi 3krát za celý život, raději si zajdu do restaurace či hospody, kde si koupíš celou porci jídla za polovinu ceny nějakého toho meny v těchto rychloobčerstveních

anonym

Jiná odpověď

Doplňuji:
Nikdy jsem tam nebyla a ani se nechystám podobné místo navštívit. Občas si ve mě koupím ve stánku třeba housku se sýrem nebo hranolky. A také jsem byla několikrát v bufetu na polévce.

anonym

Sotva jednou za půl roku

Když jsou peníze a hlad, tak tam jdu 🙂

sevos

Sotva jednou za půl roku

Doplňuji:
KFC

badisko

Jiná odpověď

tak asi vzdycky kdyz valim v sobotu nadranem s flamu..chutove bunky jsou dostatecne otupele alkoholem a to se pak clovek neboji ani salmonely…hlad je sv*ne..

Sotva jednou za půl roku

anonym

Sotva jednou za půl roku

Doplňuji:
V Mekíči jsem měla jídlo snad jen dvakrát, když jsem byla malá, tak kamarádi vždycky: no my jsme byli v mekáči, včera jsme šli do kfcéčka a já jim záviděla. O pár let později jsme jednou mekáč navštívili. A co jsem zjistila? Že jim nemám co závidět. zlaté jídlo od maminky, pokud někde jsme tak jdeme buď do restaurace nebo si skočím do sámošky pro pečivo a jogurt nebo sýr :)

manon

Jiná odpověď

Doplňuji:
Už asi dvakrát v životě jsem tam byla. Není pravděpodobné, že bych četnost svých návštěv zvýšila :)

anonym

Jiná odpověď

Doplňuji:
nie je to ani fast ani food.
nenavštevujem.
ctím tradície, priberám z domácej stravy.

terry

Jiná odpověď

Někdy 1× zaměsíc, jindy několikrát do měsíce.
Podle chuti.
KFC – mňam

honza19hk

1x za den

Doplňuji:
skoro každý den, konkrétně MC donald.

everest

Sotva jednou za půl roku