Pokročilý

Jak často na tuto stánku chodíte?

Doplňuji:
Putra má pravdu.. Jestli ti vadí, že sou tu nekdy stejny otazky tak sem nechod! Jestli chces odpovedet tak fajn, ale jestli sem chces psat odpovedi typu : tohle tu uz bylo nekolikrat ...- tak di nekam! :) :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

...ani se neodhlasuji...tak si to preber...

Další odpovědi:

Všichni už odpovídali v několika desítkách totožných otázek, naposledy před 3 týdny - viz odkaz ve zdroji:
Doplňuji:
http://www.odpovedi.cz/…

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ jak-casto-jste-na-odpovedi

Pokročilý

Já tak 1x do týdne, někdy dýl.
A nevím, čemu má vadit, že tahle otázka už tady byla, tak si zodpovíme aktuálně, ne každý tady je takový fanatik, že ví, jak tady jdou a jsou ty otázky..:Dbože, neberte to tak vážně:)

Zlatý

Jako na WC.

Zlatý

Ve dne v noci (takže 2x denně).

Dr.Axl jednou říkal že sem tu furt, a každý dvě hodiny vkládám novou otázku :) ono je to tak, že se párkrát za den najde několik skulin, třeba když mažu na schůzku a ještě mám 2 minuty rezervu, když čekám na zprávy a v TV běží ještě reklama, nebo když se chystám smejt špínu a ještě se vohřejvá bojler a spoustu dalších; a ty pak vyplňuju touhlenctou bezduchou činností. Takže to nakonec vypadá, že sem tu skoro furt, protože sem lezu třeba 6x za den. Ale taky mám občas výpadky, někdy tejden, někdy měsíc, někdy 1/4 roku, pro ostatní jsou to takové Malé Vánoce.

Stříbrný

asi tak 10x denně

Zlatý

Téměř každý den

Pokročilý

Každou chvilku :-)

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Všichni určitě neodpovídali, souhlasím plně s -iv-II. Já si s odpovědí taky ještě počkám :-)

anonym

.. ja na rozdil od Dr. neverim, ze uz na tuhle otazku odpovidali " vsichni " .
naopak si myslim , ze i kdyz tato otazka bude pokladana kazdy tyden, vzdy se najde nekdo, kdo odpovi poprve ... tolik K TEMATU. -iv-

anonym

Ano, každý den se může zaregistrovat pár nováčků, což naprosto nic nemění na pravidlech, jež opakování otázek klasifikuje jako závadné příspěvky.

anonym

vy nejste Dr. majitel techto stranek , ani jste ty pravidla nenapsal..., nevymyslel ..., tak to nechte na tech , co nam sem ty pravidla dali ..
a priste prosim tedy nepiste , ze odpovidali uz VSICHNI.
-iv-

Zlatý

bolak

on myslí "všichni" jakože "všichni", chápeš né? Dr. už odpovídal, tudíž odpovídali všichni..

anonym

:)) to me taky napadlo .. Pan Buh je holt jenom jeden .. ale ze se ukaze zrovna nam na odpovedich, to jsme necekala .. !!
... a to jsem vam jeste chtela napsat , ze nam mel odletet v listopadu do teplych krajin ...
ale podrobnosti vam napisu do intimni posty !
:) jo, a jeste cekame , kdy poleti do Londyna na Vanocni trhy ..jak ho znam,. tak asi v breznu !
prisel jste o hooodne ! :p

Zlatý

led

ale -iv- veď ešte nie je taká zima, až bude vonku -50°C, potom ano, treba uvažovať o teplých krajích, krbech, vanách, saunach a podobných ...

anonym

:)

Zlatý

bolak

rikal jo? tak to já zas navim, to mě asi minulo..a skutečně říkal "do teplých krajin"? nebylo to náhodou "pořádně jim zatopit"?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.