Šendy1999

Jak často na servisní prohlídku auta?

Jak často jezdit na servisní prohlídku auta? Je nějaké obecné doporučené pravidlo, jak často? A co je na autě potřeba kontrolovat pravidelně, po nějakém intervalu?

Jak je to po skončení záruky?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano. U každého vozu je to jinak. Vždy to najdeš v příslušné servisní knížce.
Zde je třeba škodovka:
http://www.skoda-auto.cz/SiteCo­llectionDocumen­ts/skoda-auto/mam-vuz-skoda/servisni-intervaly/servisni-intervaly-favorit-felicia-new.pdf

Další odpovědi
anonym

servisní knížka, kde je tohle vše přesně popsáno + palubní počítač, který servis oznamuje pravidelně. pokud se jedná o staré auto, tak roční výměna motor. oleje, nebo podle km. dolití kapalin, výměna filtrů. kontrola brzd. drážk. řemene. rozvody dle doporučení, olej v převodovce také. opotřebené podvozkové díly rychle odhalí na pravidelné STK, stejně tak emise