Adad1985

jak často můžu používat postinor?

Nejlepší odpověď
Pájo

Postinor je poslední „záchranná brzda“ a stejně jako ta se nezneužívá! Nakupte partnerovi kondomy (při současných cenách Vás přijde číslo na 15,– Kč), Vám ať gynekolog zvolí vhodnou antikoncepci (nebo použije ženskou bariérovou ochranu – pesar). Postinor je přípravek, se kterým by se měla žena setkat tak max. 1–2× do roka, ne-li méně. Účinnost Postinoru je navíc jen asi 70–80%.

Další odpovědi
iceT

V článku píšou,že maximálně dvakrát do roka.
http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/30291-postinor-bez-predpisu-spasa-nebo-zlo