huxa

Jak často můžu darovat sperma a jaké jsou zhruba testy?

Mohl bych ho darovat klidně každý den, měl bych to jako normální prácičku a nikdo by mi nemohl říct, že nepracuji rukama :))

Vím, že jsou různé testy krve, ale chtěl bych si zkusit nějaký online test, abych věděl, jestli budu mít šanci. Jestli by mi zde někdo poslal odkaz nebo napsal nějaké otázky z psychotestů a co musím splňovat při tělesných testech, byl bych mu moc vděčný :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.stu­denta.cz/sper­mobanky-jak-darovat-sperma-za-penize/magazin/ar­ticle/832

Další odpovědi
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/darovani-muzskeho-spermatu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-bych-dostal-penez-kdybych-daroval-spermie-jde-to-v-rakovniku-v-nemocnici-nevadilo-by-ze-mam-pouze-jedno-varle
A jde se na věc

Nejdříve ty nadějné vyhlídky. Částka za darování spermatu se pohybuje mezi 500 a 1000 korunami za dávku (cena závisí na klinice). Darovat můžete ovšem až ve chvíli, kdy se prokážete jako kvalitní dárce – to na základě spermiogramu, genetických testů a testů krve. „Mezi lidmi koluje pověra, že záleží pouze na tom, aby spermie nebyly líné," vysvětluje MUDr. Jan Šulc z Centra reprodukční medicíny GEST, „to je ale pouze jeden z faktorů. Zkoumá několik parametrů, např. i počet nebo jejich tvar. Pokud je spermiogram v pořádku, následují genetické testy, které probíhají formou dotazníku nebo rozhovoru. Testuje se i krev na různé vážné nemoci nebo zda dárce není infikován pohlavně přenosnými chorobami." Pokud je vše v pořádku, pak může „kvalitní rozsévač“ darovat až 10 vzorků. „Většinou to bývá méně," upřesňuje MUDr. Jan Šulc, „samozřejmě nemůžeme zaručit, že po odevzdání maxima, tedy 10 vzorků, nepůjde dárce odevzdat spermie i na jinou kliniku."

http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/kultura/13514-na-vlastni-kuzi-daruj-sperma

cochee

A už jsi plnoletý?

Wang

Taky musíš bejt čistej. Žádný drogový experimenty (počínaje trávou).

Řada chlapů si fandí, ale jen někteří mohou darovat sperma.