Dismas

Jak často musíte na WC?

A napište taky, jestli pijete kávu.

Nejlepší odpověď
Mimozemšťan

Dvakrát denně? ale když si dám kafe, tak už za půl hodiny musím běžet…
normálně ale celý odpoledne až do večera nemusím, to jdeš někam s ženskou, a když tam příjdete tak první co hledá je záchod 🙂

Další odpovědi
Tw!st

většinou tak co 3 hodiny. kávu si dám občas, ale po ní mám větší nutkání jít na WC.

gecco

Podle toho, jak mi chutná pivo – ale kdysi se mi povedl „zlatej bobr“ – 15 kousků bez odchodu od stolu…
😉
________
Jo – doplním – pod stolem mokro nebylo…!
😉

anonym

Zajímavá otázka. Protože beru prášky, které musím hodně zapíjet a vypiji přes den dvě- tři kávy a večer pivíčko, tak v průměru denně navštívím onu místnost i pětkrát denně a někdy i u keře.

Gecco, málo! Já jich vypil bez návštěvy WC 21 kousků, ale pak jsem stál u rýny snad deset minut!

Agneta

Já kofejnovku nepiju, takže „létání na WC“ neprovozuji, a takové to Quentosovo „jednou za hodinu“ nepřipadá fakt v úvahu…ale vím, že „kafařky“ neustále nervují s hledáním WC:DDD

briketka10

Dost často. Jsem-li nastydlá, když
sedím na spodní částí na něčem

chladném :))

Jo a po kávě jdu co hodinu
ne-li půl. Dávám si jen dvě
denně a zapíjím léky musím
tu kávu omezit jen na jednu.

led

Pán doktor, neviem čím to je, ale vždy musím na WC, keď to potrebujem.
Ako často?
Veď hovorím, vždy, keď to potrebujem.

Drap

Prozatím jsem neměl potřebu to měřit ani počítat kolikrát za den. Chodím podle potřeby,
Kávu piji
Moc by mne zajímalo, k čemu ti budou takovéto informace dobré.

quentos

Zhruba jednou za hodinu. Bez kafe ani ránu.

arachis

Piju hodně a i dost kávy, hlavně v práci. V létě, kdy za 12 -ti hod. směnu bouchnu i 4 litry vody a kefe do toho, tak to jsem jak průtokový ohřívač. Doma, když mám volno tak klidně i 6× a už začínám chodit i v noci a to mě začíná pěkně štvát. Jo věk se hlásí se vším všudy.

Pivní maniak

To záleží na mnoha okolnostech, zejména pak na tom zdali mám plný měchýř. Primárně to ale také záleží na tom, zdali mám zrovna žízeň (vysvětlení dále). Já si totiž v nádržce chladím piva, tak se kolikrát stane i to, že při jedné návštěvě WC pohled na nádržku nezvládnu a po saturaci chlazeným pivem jsem nuten během jedné návštěvy vykonat potřebu hned několikrát. Nemyslete si, že jsem nějaký blázen – když je pivo z nádržky přechlazené, sáhnu po teplejší zásobě kterou mám ve skříňce na holení a mísím to, když už tam tak stojím tak obyčejně vykonám potřebu do umyvadla – to se také počítá?

Kafe je babské pití.

Já tě znám, stav se někdy na piva.

gecco

Barbakane – neuvěřitelné – to bych asi puknul (nebo spíš loužičkoval)…
😉

anonym

… no, a potom jsem jich vypil 6 (rekord 27 kousků) a to jsem už chodil po půl pivu, ale močák jsem měl jako pětistovku žárovku.

gecco

Svítil???
😉

zzzzz

Zářil bilirubínem 😁