Avatar uživatele
Gihez

jak casto mivate deprese? A jaké nejčastěji?

Ahoj, poslední dobou mám pořád deprese, říkám si že to nemůže být horší, ale ano může. Vždycky se něco nepovede nebo se něco stane co mne dostane do blbí nálady. Větčimou mně tíží pocity že jsem na všechno sám a že je všechno v hajzlu…Nemám moc přátel kterým bych se svěřil, asi kvůli špatným zkušenostem ze života. Ale i tomu nejlepšímu příteli s kterým se znám od dětství a s kterym si říkáme všechny věci co se dejou a co a jak se věci mají, tak ani jemu nejsem schopny říct co mně trápí. Je to asi kvůli tomu ze se za svoje pocity a problémy stydím.
Máte nebo mělijste podobný stavy? Řekněte mi svůj názor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3228 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Deprese mám pravidelně. Vždy jednou za 99 let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Navštiv psychologa nebo psychiatra…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Deprese je velmi závažný a život ohrožující stav psychiky. Pokud míváš jen špatnou náladu a pocit, že jsi sám, choď více mezi lidi, začni myslet pozitivně. Nevysedávej u počítače, začni chodit do přírody na procházky, cvičit, plavat, jezdit na kole. Čerstvý vzduch a pohyb dělá divy. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Deprese, menší či hlubší mívá mnoho lidí. Pokud si s nimi neporadíš sám ( třezalkový čaj, návštěvy přátel, kde se vypovídáš atd.by byla vhodná návštěva psychologa.
Zkus si najít nějakou literaturu či poslech, kde se odreaguješ.

Dobré knížky jsou třeba Buďte šťastní i v těžkých dobách od Andrew Matthews, Těžké časy netrvají věcně od Roberta H. Schullera, Slepičí polévka pro duši od Jacka Canfielda, Síla pozitivního myšlení od Normana Vincenta Pale, Naučený optimismus od Martina E. P.Seligmana, .......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

depresie nevediem, zvykol som si na život i na to, čo prináša.

keď som bol mladý a hlúpy, to bolo iné.
ale časom som pochopil, že nie >něco se nepovede<, >něco se stane<, …, ale že som to zmrvil.
tak som to skúsil zasa.

proste – raz to vyjde, raz nie, nedá sa nič robiť. ideme ďalej.

;-Q

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nemám deprese,život beru tak jak dává a očekávám neočekávané.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Noga

Zkus se mu svěřit a možná dokonce zjistíš, že má stejné problémy.

Představ si to, co když budeš mít/umět/dělat, tak tě udělá šťastným a za tím si jdi. Každý den udělej něco co tě ke tvému snu posune.
Za rok, možná dřív už deprese nebudou tak velké, protože budeš pracovat na tom aby sis ho splnil, budeš v tom stále lepší, což ti dodá sebedůvěru a na deprese jednoduše nebudeš mít čas.
Asi se jich už nikdy nezbavíš, ale budou menší a nebudou ony ovládat tebe, ale ty je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

jo, chronicky…žádnej dr.cvokař nepomůže, sám by často potřeboval terpii

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek