briketka10

Jak často měníte interiér a exteriér ?

nemusí se jednat jen o nábytek, ale i závěsy, různé polštářky, obrazy, květiny ale i zvířátka..
Doplňuji:
u těch zvířátek jsem myslela, když jedno odejde, jestli si pořídíte nové..

Nejlepší odpověď
anonym

Zvířátka neměním,žijí se mnou do konce svého života,ale už nikdy nebudu chtít novýho pejska,těžce nesu jejich odchod.Co se týká bytu,měním dost často,brzy se mi to okouká,asi jako každá ženská,stěhuji,přes­tavuji(s pomo­cí mužských v rodině)co se týče mě samotné,občas změna účesu,posléze návrat k původnímu.Žádné převratné změny tedy nejsou.(Nábytek bych měnila neustále,ale chybí chechtáčky)

Další odpovědi
aramah

Zvířatko bych nevyměnila za jiné, jen proto že se mi znelíbí.Jinak interiér docela často mám ráda změny.Ale jen detaily.

venkovan

Občas se umyji a učešu, někdy i převléknu. mysím, že na extriérové změny to stačí. Interiér občas jen propláchnu. Zvířátka – moc o ně nestojím, takže jak mohu, hned se starám o výměnu. Nicméně blechy a vši víc mění ne, než já je.