Zlatý

Jak často máte "štěstí" na policejní kontroly při řízení auta?

Ať už, že vás jen tak náhodně zastaví policajt s plácačkou anebo, že se za vámi rozbliká auto s majáky. Já, když to vezmu tak kolem a kolem, tak asi tak jednou ročně a skoro vždycky musím "dejchat", přitom jsem měl vždy vše v pořádku. A kolik tak najezdíte km ročně? Já okolo 10 tis.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V průměru asi tak 2x-3x za rok. Najezdím cca 15 - 20 tisíc

Další odpovědi:

Zlatý

No u autokontrol je to tedy dost casto... narozdil od otazky mistra bolaka ...nebot jezdim ze severniho Irska do Irska ..kazde rano do zamestani ...takze po caste potkam skoro kazde rano policejni hlidku ...takze tipuji tak 4-5 do roka... ale vzdy na stajnem miste ...jedna se o ciste nahodne kontoly ...Irove jsou hrozni ridici rano v zime trochu namrzne vozovka a Irove se vlecou jak smrad ..nemam jim to za zle nebot led a snih moc neznaji ...jenze je to obtezujici.. kdyz pred vama nekdo jede 40km. na rovne ceste .. ale jinak jsou na silnicich opatrnejsi ohleduplnejsi a Garda (policie) je taky OK ...

Stříbrný

Já bych řekl tak jednou za dva měsíce - naposledy v Polsku. Ročně jezdím cca 80 - 100 tis.

Stříbrný

jak kdy.ale většinoi tak 2x do roka..letos to bylo jen jednou a to ještě celníci.Jelikož obšas jezsím s kaminem.A hodně jezdím Tatrou 813 8x8.

jednou jsem doat pokutu za nečitelnou SPZku na tatrovce.Auto totiž nebylo asi půl roku mytý a bylo špinavý tak,že na někteých mistech nebylo poznat ani vojenskou barvu.Já totiž auto moc nemeju,časem to opadá.Někdy je na silnici vidět kudy jsem jel:-)
Doplňuji:
najezdím cca 120-150tisíc. Z toho tak 50tisíc tatrou.

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

..rocne nekolik desitek tisic :(
dnes 400 km ..
a jezdim ( uz ) bez pokud a kontrol ... i kdyz kontroly neovlivnim... pokuty " snad " jo :)
-iv-

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.