Toruk

Jak často konzumujete slanou vodu?

Doplňuji:
Úmyslně jsem napsal „konzumujete“ a ne „pijete“. Pokud si každý den dáváte polévku, tak vlastně denně jíte slanou vodu 🙂 Až na ty, kteří nesolí, ale těch je asi velmi málo.

Nejlepší odpověď
mosoj

Jako projímadlo ji nepoužívám. jinak zde :http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nelze-uhasit-zizen-slanou-vodou

Další odpovědi
PostApMan

Někde jsem četl že určitá „dávka“ je zdravý prospěšná, zahlédl jsem i lahvičku se slanou vodou(od černého moře) za pěkné peníze v jednom obchodě pro fitness.
Ale já osobně slanou vodu nekonzumuji, a naopak u moře si dávám pozor na to abych jí moc nevypil – tuším že dehydruje.

Tak v tom případě doplním, že slanou vodu konzumuji denodenně ve formě polévky apod. Konzumuji ji tak akorát (můj ppocit) lae někde jsem četl že 500g soli člověka zabije.