Avatar uživatele
Petra09

Jak casto kdo pouzivate leky proti bolesti?A jaky mate nejradsi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Petrian před 4491 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Asi jdu proti době, ale jsem dost proti lékům od bolesti, tělo se s tím po čase (když léky berete často v hojné míře) neumí samo „zregenerovat“ a zotavit samo. Ovšem, někdy jsou chvíle, kdy jsou i pro mě krajně nezbytné, jednou, dvakrát za rok do sebe nějaký lék od bolesti dostanu. A když si můžu vybrat, tak volím jednoznačně Ibalgin, mám s ním asi nejlepší zkušenosti. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jendahun

Já se někdy bez toho neobejdu,pokud se chci ráno postavit na nohy a vydržet v lese s pilou něco vydělat.Používám ibalgin,taky se mi osvědčil,ale snažím se ho brát co nejméně a na plný žaludek.Prý to ničí játra.Pokud potřebuji něco s dlouhodobým účinkem,je to Nalgasin S s účinkem až 12 hodin.Pokud je to moc vážné a nic nezabírá,jsou léky které zaberou s velkou silou,ale jste tak otupělá,že těžko půjde vykonávat nějako práci,nebo se koncentrovat.Mezi ně patří asi Tramal,ale to už je moc silné.Existují i další,ale jen na lékařský předpis.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Zcela výjimečně ibubrufein, nebo jaxeto menuje, v lékárně mne případně opraví a cosi mi dají 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Používám Ibalgin – asi jednou za 2 měsíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud, tak jen co mi předepíše lékař. A to je zpravidla už problém se zády, kdy se nemohu hnout. A jinak se snažím většinu bolesti vydržet – respektive najít její příčinu a s tou se zabývat. Někdy si vezmu paralen, ale to je tak na chvilku.
Prostě nejsem zastáncem to co do nás denodenně hustí reklamy – bolí mne hlava, vezmu si prášky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek