SonsyMite

Jak často jste na odpovedi.cz ?

Nejlepší odpověď
WeeBear

každý den chvíli

Chvíle je však relativní.

.. Pokud je na co odpovídat, tak se tu opravdu zvládnu zdržet.

.. Pokud není na co odpovídat, tak tu kouknu, projedu otázky a zase jdu ‚offline‘. 🙂

Další odpovědi
rynek878

každý den chvíli

Poslední měsíce pouze nahlédnu,zjistím,že to tu je stále horší a horší,rozdám pár bodů a mizím …

anonym

každý den dlouho

Nonstop. 🙂
Mam zapnute 2 pc , s nekolika okenky. Obcas jeste telefonuji ( 2 mobily ) , obcas nekam i odejdu , odjedu.. , nekomu vynadam, nekoho pochvalim.
Vecer se pak podivam na internet banking , jestli mi neco z odpovedi neposlali. Zjistim ze nic , tak si na druhy den dam predsevzeti, ze na odpovedi uz chodit nebudu a zacnu konecne delat neco " poradneho ". -iv-

annas

každý den dlouho

Nevím, jak chápete rozdíl v čase mezi pojmy chvíle a dlouho. Nepřesná formulace.

anonym

párkrát do týdne

Na ostatní se můžeš podívat namátkově z řady předchozích odpovědí za poslední 2 roky:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-chodite-na-odpovedi-cz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-casu-travite-na-odpovedi-cz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-jste-na-odpovedich-a-kolik-casu-vam-to-zabere

baghira

párkrát do měsíce

Před pár měsíci denně a rád. Teď už jen občas nakouknu. Když vám někdo jen tak smázne odpověď jen proto, že se mu nelíbí (ale jinak je OK), je to docela demotivující. Takže raději trousím rozumy u konkurence :)

aramah

každý den chvíli

A sem vždy mrknu co je nového.

LaDy MuSiC

vždy, když jsem na pc

Není tu jiná odpověď. Není pravda tedy úplně to co jksem zaškrtla. Prostě když mám čas, tak sem zajdu. Někdy jen tak mrknu a jdu pryč. Když jsou zajímavé otázky tak odpovídám, a než napíšu odpověď tak jsou většinou další a další. take pak místo čtvrt hodiny tu jsem třeba tři čtvrtě :). Někdy mě zase napadne otázka tak jí napíšu a pak mě napadne další, tentokrát anketa… Pak se podívám a je tu nějaká zajímavá otázka tak odpovím a zase jsem tu třeba hodinu a půl, místo čtvrt. Trošku nakažlivý :)

Natee

každý den chvíli

Zkouknout novinky, a případně se poptat..

Heřman

každý den chvíli

No ale kdyby to šlo že (mám pomalí internet).

Drap

každý den chvíli

někdy malou někdy chvíli delší

pusinka50

každý den chvíli

Jikra

každý den chvíli

quentos

vždy, když jsem na pc

každý den chvíli

MILAN1961

každý den dlouho

DusanOrlik

párkrát do týdne

Vlk-Gabriela

párkrát do týdne

Ale někdy i kratší a nebo delší časový úsek.

láďa1

vždy, když jsem na pc

anonym

každý den chvíli

Ale jak už napsal WeeBear, je to relativní. Když mě něco zaujme, jsem tu dlouho, jinak mrknu, a vidím, že nic nevidím – kromě domácích úkolů ze ZŠ!