Michal Kole

Jak často dobíjíte kredit ?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Méně než jednou měsíčně

Dvakrát do roka.
Operátor mě neustále tlačí k přechodu na „výhodný“ paušál. Když se ale zeptám, jakou formou mi bude proplácet rozdíl mezi jím navrhovaným úžasným řešením a tím, co platím doposud (ten činí asi 4000,–Kč), obvykle chvíli lapá po dechu a pak s omluvou a kyselým poděkováním zavěsí. Jsou to lišáci. Nebo kulišáci?

Další odpovědi
johana 56

Jednou měsíčně

Rodinný rozpočet nesmí končit schodkem..Velkou výhodou je komunikace přes počítač.

panenka

Několikrát do měsíce

dědapetr

Méně než jednou měsíčně

Nejsem závislí na telefonu.

Totti110

Několikrát do týdne

Několikrát do týdne, Zákazníci si žádají, abych byl neustále v kontaktu.

SajmonModer

Méně než jednou měsíčně

filva

Méně než jednou měsíčně

DusanOrlik

Jednou měsíčně

Piitrs

Méně než jednou měsíčně

Honzucha

Jednou měsíčně

lukino185

Jednou týdně

za 200 Kč