Frogman

Jak často chodíte „pařit“?

Tohle není nic pro mě (ne kvůli věku :DDD ), takže se tomu vyhýbám. :DD

Nejlepší odpověď
Mravenec

Nechodím nikam

Nesnáším tyhle věci, i když bych na to ještě měl. Nic mi to neříká.

Další odpovědi
anonym

Jednou za měsíc

Jak kdy, ale převážně v zimním období co 14 dnů. Pařím prasata v trokách.

JájsemRaibek

Jiné

Pářím se častěji.

iceT

Nechodím nikam

už nechodím nikam, nebaví mě to, ale 30 to šlo, šlo by to i teď, ale pak další tči dny nebyla ve své kůži, takže hlavně proto.

Timanris

Jednou za půl roku

melanie

Nechodím nikam

ivzez

Nechodím nikam

lukas1912

Nechodím nikam

ja vubec

anonym

Jednou za půl roku

Pařit ani už né,ale občas zajdu na muziku,jasný,že oivko si dám,ale ožírat se do alelujá to né.

anonym

Nechodím nikam

chodívali jsme v posledních letech spartou z práce tak 3× do roka, ale parta už není. ti rozumní si našli jinou práci, já zůstal a nový kolegové jsou spíš na nakopání než na přátelské ťuknutí drinkem

Emefej

Jiné

Nevím co znamená „pařit“, ale na mariášek a na jedno občas zajdu.

Luxx

Nechodím nikam

Frogman

Emefej: Synonymy jsou třeba ‚flám‘ nebo ‚kalba‘. Prostě zábava, kde se chlastá. :DD

Emefej

Tak v tom případě ano. Zachlastat občas chodím.