Jak často chodíte nakupovat ?

Myslím tím kosmetiku,oblečení a šperky.

Já kosmetiku jednou za dva měsíce, až na jaro- léto to si pořád chodím něco dokupovat.
Oblečení jednou za dva měsíce až na jaro- léto to taky něco pořád kupuju.
Šperky kupuju asi nejčastěji to tak jednou za měsíc si něco koupím.
Newím jestly nakupuju moc nebo málo některý moje kamarádky nakupují častěji ale některé méně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Co nejmíň, ne že bych byla na mizině, ale nebaví mě to:-(((

Další odpovědi:

Zlatý

to máš asi bohatý rodiče co ?
já se nemaluju, šperky nenosím,
oblečení mi vydrží několik sezón
a boty taky :))
Doplňuji:
kupuju nejvíc potraviny, běžnou
drogerku a jídlo pro kocourka :))

Kosmetiku a šperky nikdy.Hadry jednou za čas.

Zlatý

Oblečení ,kosmetiku a šperky jsem již nebyl nakupovat několik let.

Pokročilý

Já nakupuju ráda, každý týden si koupím něco pěkného :D Ať už je to kosmetika, nebo oblečení. Šperky jestli myslíš že zlatnictví moc nekupuju, spíš bižuterii

DO obchodu min, spise vsechno kupuji pres internet :) je to rychlejsi a pohodlnejsi nekdy i spolehlivejsi

Diskuze k otázce

brambus

Popravdě chodím nakupovat často, ale vždycky si koupím třeba jen jednu věc a tím to končí, ale když už velký nákup, tak ten je před letní a zimní sezonou a to už opravdu volíme nějaký ten velký obchodák.

Fantassia

A byla jsi někdy nakupovat ve freeport? :)

brambus

Já jsem z Prahy, takže opravdu jsem nebyla v tom Freeportu. Vím, že je to outletové centrum a docela se mi i líbí a zamlouvají ty slevy, ale přeci jen je to trošku z ruky. Ale jako neberu nikomu nic, když tam lidé nakupují, mít to poblíž, tak se nebojím si tam zajet.

Fantassia

Tak já vím, že třeba hodně lidí, třeba co jede z Vídně, tak se tam zastavují a dokonce moje teta, která bydlí kousek za hranicemi, ta říkala, že nakupuje jen tam :D

Fantassia

Nakupovat tak často nechodím, ale když už jdu tak je to většinou kvůli botům nebo také oblečení do práce :) Ráda jezdím nakupovat do outletového obchodu :) mají tam pořád slevy :)

Neldas

A kampak jezdíte nakupovat do toho outletového obchodu? Jinak já nejčastěji nakupuji bižuterii.

Fantassia

Právě do toho freeport.cz :) tam mají vždy nějaké ty slevy a hrozně hezké věci :)

Ludenka

Tam jsem ještě nikdy nebyla, ale slyšela jsem o tom a i jsem o tom četla.

danduska

Já jsem tam právě ještě nebyla, ale chystáme se tam, protože tam tedka mají docela dobré slevy na letní oblečení :)

indiska

A už jste tam byli nakupovat? Pokud né, tak se podívejte na tohle http://www.freeport.cz/….

danduska

Late night shopping? To zní docela zajímavě :)

indiska

Tak hlavně tam budou podle mě větší slevy, jak obvykle.

danduska

Tak to asi určitě budou to je fakt :) a hlavně Leoš Mareš, toho jsem ještě naživo neviděla :o

indiska

Já chodím tak cca jedenkrát za půl roku, vždy zajedeme do nějakého centra, kde je více obchodů pohromadě a tam vybíráme něco jako je freeport.cz, kde mají značkové oblečení za super ceny.

ZoneVerita

Ten freeport je docela oblíbený, teta bydlí kousek za Rakouskýma hranicema a vím, že říkává, že když jede do česka, tak se tam vždycky zastaví :)

indiska

Ono je to na pohraničí s Rakouskem to je pravda, jako občas tam mají fakt super slevy nebo vlastně skoro pořád, ale jezdit tam co týden to by nešlo, to bych tam nechala tolik peněz :D

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.