Avatar uživatele
Ňuňátko

Jak často chodíte nakupovat ?

Myslím tím kosmetiku,oblečení a šperky.

Já kosmetiku jednou za dva měsíce, až na jaro- léto to si pořád chodím něco dokupovat.
Oblečení jednou za dva měsíce až na jaro- léto to taky něco pořád kupuju.
Šperky kupuju asi nejčastěji to tak jednou za měsíc si něco koupím.
Newím jestly nakupuju moc nebo málo některý moje kamarádky nakupují častěji ale některé méně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3336 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Co nejmíň, ne že bych byla na mizině, ale nebaví mě to:-(((

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

to máš asi bohatý rodiče co ?
já se nemaluju, šperky nenosím,
oblečení mi vydrží několik sezón
a boty taky :))
Doplňuji:
kupuju nejvíc potraviny, běžnou
drogerku a jídlo pro kocourka :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kosmetiku a šperky nikdy.Hadry jednou za čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Oblečení ,kosmetiku a šperky jsem již nebyl nakupovat několik let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Já nakupuju ráda, každý týden si koupím něco pěkného :D Ať už je to kosmetika, nebo oblečení. Šperky jestli myslíš že zlatnictví moc nekupuju, spíš bižuterii

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MartinaHob

DO obchodu min, spise vsechno kupuji pres internet :) je to rychlejsi a pohodlnejsi nekdy i spolehlivejsi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Já nenakupuju skoro vůbec. Vůbec mě to nebaví a přijde mi to jako ztráta času. Manželka to všechno zvládne za nás za oba. Ta zase objednává skoro pořád něco. Není snad týden, kdy by nevyužila nějakou slevu a něco nám domů nepřišlo. Už mi to přijde jako nemoc. Nebo jestli to tak mají všechny ženy?

Avatar uživatele
brambus

Popravdě chodím nakupovat často, ale vždycky si koupím třeba jen jednu věc a tím to končí, ale když už velký nákup, tak ten je před letní a zimní sezonou a to už opravdu volíme nějaký ten velký obchodák.

před 3105 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fantassia

A byla jsi někdy nakupovat ve freeport? :)

před 3103 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
brambus

Já jsem z Prahy, takže opravdu jsem nebyla v tom Freeportu. Vím, že je to outletové centrum a docela se mi i líbí a zamlouvají ty slevy, ale přeci jen je to trošku z ruky. Ale jako neberu nikomu nic, když tam lidé nakupují, mít to poblíž, tak se nebojím si tam zajet.

před 3099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fantassia

Tak já vím, že třeba hodně lidí, třeba co jede z Vídně, tak se tam zastavují a dokonce moje teta, která bydlí kousek za hranicemi, ta říkala, že nakupuje jen tam :D

před 3097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fantassia

Nakupovat tak často nechodím, ale když už jdu tak je to většinou kvůli botům nebo také oblečení do práce :) Ráda jezdím nakupovat do outletového obchodu :) mají tam pořád slevy :)

před 3130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Neldas

A kampak jezdíte nakupovat do toho outletového obchodu? Jinak já nejčastěji nakupuji bižuterii.

před 3128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fantassia

Právě do toho freeport.cz :) tam mají vždy nějaké ty slevy a hrozně hezké věci :)

před 3125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ludenka

Tam jsem ještě nikdy nebyla, ale slyšela jsem o tom a i jsem o tom četla.

před 3124 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
danduska

Já jsem tam právě ještě nebyla, ale chystáme se tam, protože tam tedka mají docela dobré slevy na letní oblečení :)

před 3185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
indiska

A už jste tam byli nakupovat? Pokud né, tak se podívejte na tohle http://www.fre­eport.cz/late-night-shopping-na-freeportu-jiz-19-zari-oslavi-freeport-sve-12-narozeniny.

před 3161 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
danduska

Late night shopping? To zní docela zajímavě :)

před 3158 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
indiska

Tak hlavně tam budou podle mě větší slevy, jak obvykle.

před 3155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
danduska

Tak to asi určitě budou to je fakt :) a hlavně Leoš Mareš, toho jsem ještě naživo neviděla :o

před 3154 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
indiska

Já chodím tak cca jedenkrát za půl roku, vždy zajedeme do nějakého centra, kde je více obchodů pohromadě a tam vybíráme něco jako je freeport.cz, kde mají značkové oblečení za super ceny.

před 3196 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ZoneVerita

Ten freeport je docela oblíbený, teta bydlí kousek za Rakouskýma hranicema a vím, že říkává, že když jede do česka, tak se tam vždycky zastaví :)

před 3195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
indiska

Ono je to na pohraničí s Rakouskem to je pravda, jako občas tam mají fakt super slevy nebo vlastně skoro pořád, ale jezdit tam co týden to by nešlo, to bych tam nechala tolik peněz :D

před 3192 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování