Frogman

Jak často chodíte do kina?

Já naposledy byl na Hobitovi 3. Jinak pravidelně sleduji, co v kině dávají, ale většinou čekám, až vyjdou, protože bych nedělal nic jiného, než byl pořád v kině… :DDD

Nejlepší odpověď
lexx

Do kina nechodím.

vůbec tam nechodím, naposledy v kině jsem byl za totáče v Praze 6 kde jsem sloužil na vojně, to dávali Vetřelce (Alien) a koncert Queen v Budapešti dneska mám oboje na VHS a sem-tam si pustím, zbyly nostalgické vzpomínky na doby dávno minulé…

Další odpovědi
zjentek

Do kina nechodím.

..já nemám čas, já chodím sem ..kdybych byl v kině, měla bys teď nepřesný anketní odpovědi

quentos

Asi 1x ročně

Jednou za rok, ale uherskej… když dávaj něco, co stojí za to ;{)> moh jsem tam jít zrovna včera, ale ten film se křížil s koncertem. Šel jsem radši na koncert a film jsem si užil v internetové ver­zi…

štamgast

Do kina nechodím.

.

anonym

Do kina nechodím.

Není na to čas a kino mám daleko.

AmazedWolf

Jiná odpověď

Podle toho co a kdy dávají.