Michal Kole

Jak často celebrity co jsou úchylné na čistotu, tak že si vozí vlastní prkýnko na záchod, chodí pod tekoucí sprchu ?

http://zabava­.dama.cz/clanek­.php?id=19955

http://www.show­biz.cz/jennifer-lopez-pri-sobe-nosi-vlastni-zachodove-prkynko/

Nejlepší odpověď
venkovan

Zkusil jsi se osprchovat pod zavřenou sprchou?

Další odpovědi
bestanswer

Asi tak často, jako ty polkádáš tyhlo hloupý otázky.
Doplňuji:
tyhle*

anonym

Michale, za prvé – přílišné sprchování poškozuje zdraví. Takže i v tomto směru je nutné dodržovat určitou střídmost. Sprchovat ano, sprchovat přespříliš ne.
Pokud se ptáš na krávoviny z bulváru, tak mi řekni: to už to budeme rozebírat i na odpovědích? No, nevím, ale obdivuji Tvoji „zabejčilost“. Bulvár si pokaždé nějakou pitomost najde a to tedy budeme mít kredit úžasných pitomců taky, když se na nic lepčího nezmůžeme, než rozpitvávat témata, kdo ze slavných se na koho křivě podíval, s kým se zase stihl vyspat, nebo jestli měl kalhotky, které nějaký perverzní fotograf zvládl vyfotit z polohy vleže zpod auta, nebo zda je někdo neměl vůbec. Ach,jo. To zase bude „nářez“.

kamera

Ti co se považují za umělce a věří že jejich hraní je cennější než práce si zamykají ručník a kartáček ve svém pokoji, když je ubytuji. Jsou prostě jiní. Ani nepozdraví.

manon

Možná tam nechodí moc často, možná jen výjimečně z ní vylezou…

anonym

Primář Dr. Ryba z PL v Dobřanech (či jiná kapacita) Ti na tuto otázku rád odpoví.