Georgo2010

Jak často a jakým software zálohujete svá data v počítači?

Co pokládáte za nejdůležitější zálohovat?

Odpovědi
chudst

Zadnym softwarem, jednou za mesic si proste fotky, dokumenty z Office, www stranky, apod. zalohuji na externi disk. Ulozene pozice z her, apod. naprosto s klidem ozelim, kdyz se nahodou pocitac sekne, ale vysledky prace vzdy ukladam mimo.

pokazdejinak

fotky, videa a filmy mám na externím disku, maily a dokumenty 2× denně posílám zdarma online na MozyHome

RomanP

já používám CTRL+C a CTR+V na externí disky, věeho co mám vytvořeno v PC , nejvíce videa a fotografie