suzuki

Jak byt středem pozornosti?

Nejlepší odpověď
iceT

Dělat neobvyklé věci, výstředně se oblékat, zachovat se jako hrdina.....ovšem nepíšeš, jestli chceš být negativně nebo pozitivně středem pozornosti.

PS:
Patologické lhaní ti nestačí?

Další odpovědi
BANAN93

To je vrozená vlastnost nejlepší je mít dar, nechtít být středem pozornosti, nebo se na to netlačit – mít svoje charisma a počkat až si toho všimnou ostatní jinak se potom budeš muset chovat jak nechceš už pořád. Doufám že rozlít si na hlavu limonádu a zasypat to brambůrkama asi takovouhle pozornost nechceš.

gecco

Staci se na verejnosti svlect…
Nevim ovsem, zda ti tech nekolik minut staci ke stesti…
___
Chces byt stredem pozornosti dlouhodobe?
Vzdelavej se a mysli…
😉

Lamalam

Pokládat debilní otázky, jako je např. tato tvá: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/budou-tento-rok-vanoce

zjentek

přestaň ji věnovat sobě

marci1

A proč? Ale chápu, že dívka, která není středem pozornosti, trpí víc než dívka, která nejde přehlédnout. 🙂

ivzez

Suzuki,
při úrovni svých znalostí a schopnosti projevu
snad radši ani nechtěj být středem pozornosti.
Nebo by ti byl příjemný výsměch?

kajicek94

stačí si vytvořit vlastní skupinu lidí která tě bude „slyšet“ a poté říkat vtipné příspěvky apod.

Klaproth

Už se středem pozornosti pomalu stáváš. Pokračuj v nastoupeném trendu.