Jak být SLAVNOU zpěvačkou?

klidně i k tomu skládat, hrát atd…

Odpovědi
fortin

Tuším že ti bude 16 až 20 let a že máš obavu z otrocké nekonečné práce. Základ je ze začátku mít nějaký syntetizér, program na nahrávání a lepší mikrofon. Pokud zvládneš programování klávesového nástroje a pár akordů, poříď si lepší nahrávací program a vypal cd. Klidně prezentuj na webu – youtube, udělej si hosting 300/rok a na té stránce měj své vydavatelství. Hudbou se uživit dá. Ale slavná zpěvačka, na to zapomeň.

Zdroj: http://www.you­tube.com/user/be­llerob

Lencis

Počkej na další ročník superstar 😁

radulin01

No,je rozdíl mezi spěvačkou a SLAVNOU spěvačkou.Jaký?Chceš být slavná,dělej ostudu,ukazuj kozy atd…

JayDee446

Jsou dvě možnosti. Můžeš hrát s kapelou, nebo sólově. Samozřejmostí je hudební talent a sluch. Bez něj toho moc nedokážeš. Pokud jsi úplná začátečnice, doporučuji kytaru. Pár akordů se naučíš za chvíli a když je umíš, můžeš i skládat jednoduché písně. Potom bych doporučoval se prezentovat na internetu, možná zkusit nějakou soutěž jako je PORTA (pokud jsi mladší). Pokud chceš hrát s kapelou, je to samozřejmě trochu složitější. Musíte chtít hrát stejnou hudbu, mít zkušebnu a mít čas. Když uděláte pár písniček, můžete zkusit nějakou soutěž amatérských kapel, poté třeba demíčko (pár studiových nahrávek pro odprezentování se) a pak už můžete jít ven s debutovým albem. Pokud si vás samozřejmě někdo všimne. Chce to mít něco, co ostatní kapely nemají. To je základ. Většinou to bohužel bývají peníze, ale doufám, že to dokážeš svým hudebním umem. Nuže, přeji hodně štěstí do budoucí tvorby :)