IvkaxD

Jak být roztomilá?(vzhle­dem)a neplácat na sebe tunu makeapu a nedavat si kontaktní čočky

Nejlepší odpověď
quentos

roztomilost se téměř vždy pojí spíše s chováním než se vzhledem.

Další odpovědi
badisko

no pokud vypadas jako simpans tak to pujde tezko …ale to nebude tvuj pripad …hele nato musis prijit sama …za A nevime jak vypadas a za B ti takhle tezko nekdo poradi ..kdyz nevi jakej jses typ…atd…to je na net fakt blba otazka ..ale doporucoval bych nejake casaky pro zeny (slecny ) a nerikej ze jich na trhu je malo …:-)

Sůwa

Usmívat se, ale doopravdy 🙂
Doplňuji:
Trocha asertivity taky není na škodu 🙂