Calimë

Jak být online na FB, ale abych byla offline pro ostatní uživatele?

Nechci aby se mnou tu minutu denně, co tam jsem někdo chtěl chatovat

Nejlepší odpověď
ondra07

No, můžete si v chatu odškrtnout políčko „K dispozici pro chat“. To znamená, že budete na FB normálně jako vždycky, akorát vás tam lidi neuvidí, nebudou Vám moct chatovat… ale jinak se pro Vás tím nic nezmění :))

Další odpovědi
josefosmy

Řekl bych, že to snad ani nejde. Buď si založte nový facebook a mějte tam jen přátele, kteří Vás neotravují nebo je prostě ignorujte.. =)