Avatar uživatele
hanny 2

Jak byste zhodnotili svůj dosavadní život?Jste „dítě štěstěny“,nebo ne?A proč?

Doplňuji:

  • iv- jsem na tom podobně jak Ty!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, anonym, Deli před 4697 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Těžko říct, jestli jsem dítě štěsteny či ne. Zastávám názor, jaký si to uděláš, takový to máš. Nebo také jak si kdo ustele, tak si lehne apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
AndreiRanger

Já jsem dítě svých rodičů, ale měl jsem i pár „šťastných chvilek“ když jsem několikrát přežil vlastní smrt:-D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Jednou jsi dole, jednou nahoře… To je můj život. Jakoby vždycky těžké období střídalo to šťastnější. Momentálně se vznáším na prosluněných vlnkách štěstí a pohody jen s malými mráčky na obloze, ale byly doby, kdy jsem si to pomyslné dno prohlídla hodně zblízka.
Dnes už vím, že nic není zadarmo a že neštěstí nechodí po horách… Snažím se svůj život a život své rodiny vylepšovat a také myslím za zadní vrátka, stát se může kdykoli cokoli.
Na ty horší časy ale raději nevzpomínám, jen si teď víc považuju toho dobrého a říkám si „díky za každé nové ráno, díky za každý nový den…“ 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem . 🙂 Ale doufam , verim , ze je to i trosku moje zasluha , ne jen stesti. 🙂 Kdyby vse zustalo tak jak je to ted , tak bezva. ( az na nemoci mych pratel , ale to nemuzu – bohuzel ja sama ovlivnit ). Co muzu ovlivnit , to ovlivnuji … 🙂 A Hanny ty ? -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hanny , tak nam dvema tady palecek uz nikdo neda !!!!!! 🙂

před 4697 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek