Rokio

Jak byste zatočili se státním dluhem?

Snižování dluhu, břemena státu

Odpovědi
Kryšpín

Změnit zákony a postavit před soud všechny smolíčky tvůrce vysmolených některých zlodějských zákonů pro určitou vrstvu od roku 1989 a jejich kumpánům a přidržtaškám sebrat všechny majetky

Šidlo

1.prudko znížiť platy politikov....­.hlavne premiéra a prezidenta
2. dávať vyššie pokuty za bezohľadné prečiny a menej vážne trestné činy
3. okrem pokuty miesto basy náramok a do práce! verejnoprospešnej, samozrejme
4. mladým dávať verejnoprospešné práce miesto polepšovne
5. pokuta pre šoférov podľa výšky platu/počtu zamestnancov
6. motivovať k dobrovoľníckej práci
7. obrovské pokuty za predaj alkoholu a cigariet mladistvým.....pre starších kamarátov aj za kúpu
8. obrovské pokuty pre školy za predaj titulov
9. vysoká daň za odborne nevycvičeného psa (hlavne v mestách)

jamar28

Debyrokratizací. Zmenšením státu samotného.

sesednizkola

Za dluh jsme odpovedni vsichni, takze okamzitou exekuci na vsechny obyvatele, dokud se dluh nesplati! .. Ne, delam si legraci. Uprimne, vubec temto dluhum nerozumim, snad kdyby si vsichni vratili nejak co si dluzi mezi sebou? :D

xxx3

Asi nijak, myslet si, že s naším státním dluhem lze nějak krátce a jednoduše „zatočit“, může jen ten, kdo nic neví o tom, jak státní dluh vzniká, a kdo nic netuší o jeho výši.