nosahosa

Jak byste vysvětlili partnerovi/par­tnerce, že jste HIV pozitivní a že to asi má taky?

Jenom tak po zajímavost… Tohle vysvětlování mě doma snad nečeká. :D

Nejlepší odpověď
gecco

…„jsem HIV pozitivní – … – CO O TOM VÍŠ??“…
😉

Další odpovědi
anonym

Asi na plnou tlamu, jinak to nejde.

zjentek

tady jde o život a to by romantika musela jít stranou, tak asi- odkud jsi zas přitáhla ajc ty dě*ko -nebo tak nějak.

setapouch

„Hele, Kotě, tady píšou, že lék na HIV bude do deseti let…“
„No a?“
„Jak no a? To by tě mělo sakra zajímat, když jsi taky pozitivní.“