verka

Jak byste vysvětlili heslo jedné strany?

Žádné vyvěšování tibetských vlajek na radnici. Máme něco proti Tibetu?
Doplňuji:
Je to předvolební heslo, děkuji za názory, stejně nevím, jakou radikální změnu to městu přinese.

Nejlepší odpověď
blesk26

Nemám nic proti Číně a také jejich vlajku nikde nevyvěšuji. A už vůbec ne na radnici, kde by měla být česká. Tibet je stejně jenom nafouknutá novinářská bublina.

Další odpovědi
anonym

a myslíte že v Tibetu vysí naše vlajka? u nás by měla byt ta naše a zvlášt na radnici,vždyt už českého tu není skoro nic,památky prodáváme,Karlovy Vary patří rusům tak ještě na radnicích dáme vlajky všech možných států,jen tu naši ne

Michal

Já proti Tibetu a jejím obyvatelům nic nemám.